Poniżenie

Poniżenie

Autor: Stylo Fantôme

Osiemnastoletnia Tatum O’Shea jest naiwną. nieśmiałą. niezbyt zamożną dziewczyną. Dwudziestotrzyletni Jameson Kane to inteligentny i bogaty uwodziciel. Przeżywają wspólnie jedną noc. jedną falę namiętności. Był to jeden błąd. po którym Tate musi odnaleźć się w rzeczywistości bez rodziny. pieniędzy oraz Jamesona.

Siedem lat później Jameson ponownie pojawia się w jej życiu. Tate. w której żyłach nie płynie już ani kropla naiwności czy nieśmiałości. jest w końcu gotowa na tę relację. Jameson również się zmienił: ku uciesze młodej kobiety stał się wulgarny. a jego cięty język mógłby z łatwością przeciąć ją na pół. Tatum pragnie się zabawić i udowodnić. że nie jest tą samą kobietą. którą niegdyś uwiódł. Bohaterowie rozpoczynają grę pełną coraz bardziej wyrachowanych posunięć. :

Cena:


ISBN

9788378895282: Wydawnictwo

Format

49.99: https://woblink.com/ebook/pierwsze-walki-brytyjsko-wloskie-1939-1941-tom-i-ian-stanley-ord-playfair-175793u

Cena:


ISBN

9788378895282: Wydawnictwo

Format

49.99: https://woblink.com/ebook/pierwsze-walki-brytyjsko-wloskie-1939-1941-tom-i-ian-stanley-ord-playfair-175793u

Cena:


Drzwi do przeszłości

Autor: Monika Ofman

Oto historia Marty i Wiktorii – matki i córki. które mimo dzielących je różnic starają się być dla siebie wsparciem we wszystkich trudnych chwilach. A tych będzie sporo. szczególnie w życiu nastoletniej Wiktorii. próbującej odnaleźć własną receptę na szczęście i mężczyznę. z którym będzie mogła założyć prawdziwy dom. Tymczasem los podaruje Marcie sposobność. by skonfrontować się z przeszłością i uczuciami. które wciąż się w niej tlą. Co zmieni w niej spotkanie z ukochanym sprzed lat? Czy uda się jej w końcu zamknąć drzwi do przeszłości?

Starsza. elegancka pani. przechadzająca się alejką obok. kątem oka spostrzegła nastolatkę ściskającą coś kurczowo w delikatnych dłoniach. Podeszła bliżej i zapytała. czy może się przysiąść.

22: https://woblink.com/ebook/boski-smak-wanilii-dariusz-lechanski-177119u

Cena:


Emisariusz Niepodległej

Autor: Michał Sokolnicki

Michał Sokolnicki – działacz niepodległościowy. historyk i dyplomata. współpracownik Józefa Piłsudskiego – opisuje drogę. jaką przeszło jego pokolenie i on sam od przełomu wieku do odzyskania niepodległości. Pojawiają się tu: antycarska konspiracja. PPS. Związek Strzelecki. I wojna światowa. Legiony. tajne misje w służbie odradzającej się Polski. Autor kreśli wyrazisty obraz formacji. dla której istniał tylko jeden cel – Niepodległa. a też jeden do niej przewodnik – Piłsudski.

„Zamierzyliśmy zmienić mapę Europy. stanęliśmy przeciwko woli narodów. myśleliśmy złamać bieg logiczny zdarzeń. W świecie zmechanizowanej rutyny. spowszedniałej taniości i opasłych wygód. byliśmy jedynymi fanatykami wojny. Wierzyliśmy w mickiewiczowską wojnę ludów. w odkupienie mę

20.9: https://woblink.com/ebook/moc-modlitwy-o-uzdrowienie-mcalear-richard-174944u

Cena:child maureen, wydawnictwo niezwykłe, bushido dusza japonii, hel3, michael jordan życie, nowe przygody pana samochodzika, rewolucyjny geniusz roślin, pwe, simcity 4000, profesjogram, dla wszystkich chłopców których kochałam, gry ogurek, darmowe lektury do pobrania, władysław reymont nagroda nobla, kamień na kamieniu pdf, richard dawkins książki, oko swiata, aktualne konflikty zbrojne na świecie, brahm, samantha young ostatnia szansa pdf, kaja nordengen…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin