ISBN

ISBN

9788324077960: Wydawnictwo

Format

33.99: https://woblink.com/ebook/ksieza-z-katynia-patryk-pleskot-183586u

Cena:


Zbieranie kości

Autor: Ward Jesmyn

Najsłynniejsza powieść autorki bestsellerowego Śpiewajcie. z prochów. śpiewajcie i zarazem pierwszej kobiety. która dwukrotnie otrzymała prestiżową National Book Award.

Nad Zatoką Meksykańską formuje się huragan. który już wkrótce zagrozi życiu setek tysięcy ludzi. W przybrzeżnym miasteczku Bois Sauvage w stanie Missisipi czternastoletnia Esch i jej trzej bracia próbują zebrać zapasy jedzenia. na próżno szukając przy tym pomocy u ojca alkoholika. którego nigdy nie ma w pobliżu. W młodej dziewczynie narasta strach. zwłaszcza gdy dowiaduje się. że zaszła w ciążę.

Dwanaście dni. podczas których rozgrywa się akcja powieści. stanowi bolesną próbę spojrzenia na samotność oraz brutalną codzienność. która w obliczu Huraganu Katrina pokazuje nam swoje najbrudniejsze barwy.

:

Cena:


EPUB.MOBI

184962: 4.49

https://woblink.com/product-publication/download/184962/epub

:

Cena:


Nienachalna z urody

Autor: Maria Czubaszek

Najodważniejsza z dotychczasowych książek znanej satyryczki

Maria Czubaszek zdradza swoje sekrety i po raz pierwszy mówi o sobie tak szczerze. I tak dużo. Opowiada o ludziach. z którymi się przyjaźniła. pracowała. których mijała w życiu. Komentuje sytuację w kraju (także tę po „dobrej zmianie”). Pewne historie. które czytelnicy już mieli okazję poznać. wreszcie znajdują zakończenie – jak choćby ta. dlaczego nigdy nie pojechała na Galapagos. i jaka jest w tym wina Marcina Wolskiego. A wszystko to. jak zwykle zresztą. jest niezwykle zabawne.

Jednak tylko z pozoru jest to opowieść o niej samej. Satyryczka trzyma w rękach lustro. w którym możemy zobaczyć także siebie i wszystkie nasze wady. Niestety.

Maria Czubaszek mówi wprost to. o czym każdy z nas po cichu myśli.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


12 x śmierć

Autor: Michał Pauli

‚Książka „12 x śmierć” to zapis autentycznych wydarzeń. które przydarzyły się Autorowi. podczas jednej z podróży do egzotycznej Tajlandii. Jej bohater za namową tajnej agentki policji. daje się wplątać w przemyt narkotyków. Niefortunna decyzja kończy się dla niego tragicznie zamieniając egzotyczną wyprawę w niekończący się horror. Trafia do aresztu. a następnie skazany na 12 kar śmierci zostaje umieszczony w jednym z najgorszych i najbardziej zatłoczonych więzień świata – Bang Kwang. Opisując swoje sześć lat za murami. Autor ukazuje drugą stronę Krainy Uśmiechu – jak często nazywana jest przez turystów Tajlandia. Przetrwał – dzięki woli życia. miłości. wytrwałości. determinacji. oddaniu i wsparciu Rodziny. Jego prośbę o ułaskawienie. poparli trzej polscy prezydenci: Lech Wałęsa. Aleksander Kwaśniewski i Lech Kaczyński. Prośba została przyjęta – ułaskawiony przez Króla Tajlandii – w grudniu 2009 roku Michał Pauli wrócił do Polski. ‚

Wydawnictwo: na stronie

Cena: 19.9


1

:

:

Cena:


ISBN

9788365843364: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/przysiega-milosci-susan-anne-maso

Cena:


:

Format

31: https://woblink.com/ebook/dzieje-grzechu-dyskurs-pornograficzny-w-polskiej-prozie-xx-wieku-na-wybranych-przykladach-stusinska-ewa-139969u

Cena:liryki lozanskie, kosmiczne zachwyty chomikuj, ekklesia, stulecie chirurgów pdf, dziewczyna na miesiac pazdziernik pdf, dzieci z zaburzeniami łączonymi, teoria obwodów elektrycznych, what if książka, mariusz kowalewski, biografia prawdziwka, jak sie nie zabic i nie zwariowac pdf, slynne ucieczki polakow, kaczmarzyk marek, duchowni o duchownych pdf, podstawy wiedzy o rynku pracy, frances hodgson burnett biografia, hanna hall, dzieła literackie, gnojak…