7 najlepszych kryminałów

7 najlepszych kryminałów

Autor: Maurice Leblanc

Zbiór powieści i opowiadań kryminalnych. których bohaterem jest dżentelmen-włamywacz Arsène Lupin. Stworzona przez francuskiego pisarza Maurice’a Leblanca postać to szarmancki. inteligentny mistrz charakteryzacji. czuły na wdzięki kobiet. potrafiący znaleźć wyjście z każdej. nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji. Żyje z kradzieży. ale jego ofiarami padają zawsze złoczyńcy. Działając poza prawem. wymierza im sprawiedliwość. W multibooku znalazło się 7 największych powieści autora. takich jak:

‚Arsène Lupin. Dżentelmen włamywacz’

‚Arsène Lupin kontra Herlock Sholmès’

‚Wydrążona iglica’

‚Kryształowy korek’

‚Zwierzenia Arsène’a Lupina’

‚Hrabina Cagliostro. Córka Józefa Balsamo’

‚Czerwone koło’

W:

Cena:


ISBN

9788366654167: Wydawnictwo

Format

23.03: https://woblink.com/ebook/jaskolki-z-czarnobyla-morgan-audic-194548u

Cena:


Novus ordo

Autor: Pan B.

Katerina BraveWinner – bohaterka książki ‚Novus ordo’ – urodziła swojego pierworodnego. mając raptem czternaście lat. Samuel przyszedł na świat w szpitalu na polsko-niemieckiej granicy. w czasach bardzo niekorzystnych dla niemal wszystkich. Dziewczyna w dniu porodu miała z sobą drogi płaszcz. a w jego kieszeni cztery euro. Za mało. by mogło wystarczyć na bilet powrotny do domu. W chwili desperacji postanowiła zawrzeć umowę z żołnierzem ruchu religijnego. Umowa ta obejmowała oddanie własnego ciała w zamian za dostarczenie jej wraz z dzieckiem do środka Wielkopolski. I tak naprawdę to właśnie w ten dzień Katerina oddała o wiele więcej niż siebie – utraciła wolność.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 6


Bóg nie jest automatem do kawy

Autor: Marketa Zahradníková.

Książka. która podbiła serca czeskich czytelników. z miejsca stała się bestsellerem i zdobyła najważniejszą nagrodę literacką Magnesia Litera. Wywiad rzeka z najpopularniejszym w Czechach ks. Zbigniewem Czendlikiem. kapłanem. który przybył nad Wełtawę z Polski. i pokazuje swoim wiernym oblicze Boga niemające nic wspólnego z dewocyjną religijnością.

Najpopularniejszym księdzem w ateistycznych Czechach jest Polak. Ksiądz Zbigniew Czendlik przyjechał do Czech w 1992 roku i szybko zdobył wielką popularność. Ugruntowały ją programy telewizyjne. które prowadził oraz książka „Postel. hospoda. kostel” – co po polsku znaczy: łóżko. knajpa. kościół – w której odpowiadał na pytania Markéty Zahradníkovej. W Czechach książka stała się bestsellerem i zdobyła literack

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9moja jane eyre, komiks lucyfer, portrecista mai, zostań jeśli kochasz książka pdf, salomon creed, książki socjologiczne, fizyka a sport, dziennik noel, aleksandra bąk, cud uważności pdf, nie wiem gdzie, stany nagłe pediatria, janinę sokołowską, emil pływaczewski…