Śpiewajcie. z prochów. śpiewajcie

Śpiewajcie. z prochów. śpiewajcie

Autor: Ward Jesmyn

Jesmyn Ward. stypendystka MacArthur Genius Grant i dwukrotna laureatka National Book Award. nareszcie po polsku we współczesnej powieści o rodzinie. budowaniu tożsamości i granicach opowieści.

Trzynastoletni Jojo na swój sposób próbuje zrozumieć. co znaczy być dobrym człowiekiem. Stopniowo poznaje świat. czepiąc zarówno z bliskich mu wzorców. rodzinnych opowieści oraz legend.

Splot wydarzeń zabierze go w podróż do więzienia stanowego Parchman w mrocznym sercu Missisipi. gdzie natrafi na pewnego udręczonego chłopca. który nosi w sobie całe zło amerykańskiego Południa. On również nauczy Jojo czegoś na temat człowieczeństwa. a także dziedzictwa. przemocy i miłości.

***

„Głęboka wiwisekcja amerykańskich koszmarów. Lektura obowiązkowa”. Margaret Atwo

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


ISBN

9788380882805: Wydawnictwo

Format

27.45: https://woblink.com/ebook/parametr-wygladzania-w-estymacji-jadrowej-funkcji-gestosci-dla-zmiennych-losowych-w-badaniach-ekonomicznych-aleksandra-baszczynska-147575u

Cena:


Nie wpadaj w złość

Autor: David J. Lieberman

Nigdy więcej gniewu i zerwanych relacji!

„Weź głęboki oddech i policz do dziesięciu. Medytuj. Wizualizuj sobie spokojne. ciche miejsce”. Każdy z nas z pewnością słyszał takie rady. Jednak w zapalnych sytuacjach bardzo trudno się do nich stosować. David J. Lieberman przyjmuje holistyczne spojrzenie na podłoże gniewu oraz przedstawia proste techniki behawioralne. które sprawdzą się w każdych okolicznościach. Pomogą one zapobiegać wybuchom negatywnych emocji oraz poprawić relacje osobiste i zawodowe.

Nie wpadaj w złość to nie tylko prosty i skuteczny instruktaż zarządzania gniewem. ale też praktyczne wskazówki. jak postępować z ludźmi.- „Library Journal”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 32.9


ISBN

9788363820831: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/wszyscy-ludzie-beda-siostrami-joanna-sokolowska-joanna-sokolowska-joanna-bednarek-siona-wilson-marina-vishmidt-145710u

Cena: Joanna Bednarektrzy opowieści, gruntoznawstwo, klątwa kreatorów, wywieranie wpływu na ludzi robert cialdini, 5 pułk strzelców konnych, andrzej szuba, transdyscyplinarność, abbi glines zatrzymaj mnie pdf, nieśmiertelni severski, andrzej miszczuk, stres psychologia pdf, bolesław ii mazowiecki, roman dmowski książki, bezpieczeństwo lotnicze, mp3 dla dzieci pobierz za darmo…