Rozdarte serce

Rozdarte serce

Autor: Lena M. Bielska

Pięć rodzin mafijnych i prawo. którego nie wolno łamać.

Pierwszy tom słynnej serii „Bellomo”.

Eve poznaje Vita przypadkiem – wpada na niego. przy okazji oblewając się kawą. Nie ma pojęcia. że ten mężczyzna nie jest tylko przystojnym nieznajomym. z którym mogłaby umówić się na randkę. Nic. co dotyczy Vita. nie jest zwyczajne.

Eve jest dla Vita powiewem świeżego powietrza. Nie wie. jaki z niego człowiek. i nie pochodzi z brutalnego świata będącego jego codziennością. Być może to najbardziej go w niej pociąga.

Vito Bellomo z pozoru jest tylko znanym. nowojorskim biznesmenem. właścicielem kilku klubów i firm. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego. że sprawuje władzę nad największą organizacją przestępczą w Nowym Jorku. Wkrótce mężczyzna wciągnie Eve w krwawą rozgrywkę

:

Cena:


Przewodnik po Polskim Państwie Podziemnym 1939-45

Autor: Daria Czarnecka

Wydarzeniem. które zapoczątkowało proces tworzenia i działalności tajnych struktur państwa było powołanie do życia Służby Zwycięstwu Polski 27 września 1939 roku.

Jak nie pogubić się w gąszczu struktur i organizacji podziemnych? Jakie stosowano metody walki i oporu? Czym charakteryzowały się akcje likwidacyjne przeprowadzane przez polskie podziemie? Czy syn Cyryla Ratajskiego. Delegata Rządu na Kraj był niemieckim agentem?

Daria Czarnecka prowadzi nas po zawiłościach działalności polskiego podziemia niepodległościowego. ale także oddaje należny hołd jego uczestnikom i przywraca pamięć o zapomnianych uczestnikach walk o wolność. Nie unika przy tym kontrowersyjnych tematów. „Przewodnik po Polskim Państwie Podziemnym” to lektura obowi

:

Cena:


Elita

Autor: Kiera Cass

Ami książę Maxon stają się sobie coraz bliżsi. jednak dziewczyna wciąż pamięta o Aspenie. chłopaku. którego darzyła szczerą miłością jeszcze zanim trafiła do pałacu. Aspen jest jednym z żołnierzy strzegących bezpieczeństwa kandydatek. a to wcale nie ułatwia Ami zrozumienia własnych pragnień.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 31


Opowieści o nadziei – PRZEDSPRZEDAŻ

Autor: Heather Morris

Każde – najbardziej zwykłe. codzienne – spotkanie może przynieść coś. co zmieni nasze życie.

Kiedy Heather Morris wysłuchała wspomnień Lalego Sokołowa – tatuażysty z Auschwitz – i postanowiła przenieść je na papier. nie spodziewała się. że ta historia porwie miliony osób na świecie: młodych i starych. a jej przyniesie międzynarodową sławę. I że pozwoli opowiedzieć nie mniej ważną historię Cilki – najdzielniejszej osoby. z jaką zetknął się Lale. W swojej najnowszej książce Heather opowiada o serdecznej przyjaźni z Lalem: o tym. jak się poznali i jak zaufali sobie na tyle. by zwierzył się jej z tego. o czym milczał od czasu zakończenia II wojny światowej. I jak zmieniło to ich oboje.

Umiejętność słuchania i dotarcia do drugiej osoby to nie tylko przepis na ś

:

Cena:


ISBN

9788365156105: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/henryk-sienkiewicz-jakiego-nie-znamy-kamil-kartasinski-25719u

Cena:


Na wagę złota

Autor: Lee Child

Will Trent i Jack Reacher w nowym thrillerze

 

Podwójna akcja

Podwójny dramat

Podwójny problem

 

Will Trent trafił do Fort Knox pod przykrywką. Jego zadanie: zbadanie morderstwa dokonanego dwadzieścia dwa lata wcześniej. Nazwisko podejrzanego: Jack Reacher.

 

Jack Reacher jest w Fort Knox z własną misją: ma zdemaskować niebezpieczną grupę przestępczą działającą w samym sercu amerykańskiej armii. Na celowniku znalazł się jednak Will Trent.

 

Tymczasem w grę wchodzi spisek – taki. którego ani agent specjalny. ani były żołnierz nie mogli przewidzieć. I tylko jedna opcja jest możliwa: Jack Reacher i Will Trent muszą połączyć siły. O ile zdołają…

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 4.99ojciec chrzestny puzo, un orthodox, audiobooki nowości, jak czytać ludzi, morderstwo w orient expressie lektor, szpital przemienienia, w cieniu bangor, jan borowiec, 7 nawyków skutecznego działania ebook, łotr trudi canavan, 20 dzielnica paryża, konstytucja rzeczypospolitej polskiej pdf, abby green, bieguni epub, niesamowite przygody, rise of the kings poradnik, reymont wampir, upadek bloku wschodniego, biologia z tangramem pdf, tomasz jan chlebowski…