Wolna wola – opowiadanie erotyczne

Wolna wola – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

„Chciała jak najszybciej pozbawić go ubrania. ale kiedy rozpinała guziki w jego koszuli. Mattias tak cudownie masował jej piersi. że musiała natychmiast przestać. ściągnąć z siebie bluzkę i rozpiąć stanik. Pragnęła jego dłoni. Pragnęła poczuć je na swojej nagiej skórze. Pragnęła poczuć na swych piersiach jego wygłodniałe spojrzenie. Pragnęła jego języka i miękkich ust’.

Julia wraca do Mattiasa. Do Mattiasa. który świetnie gotuje. jest miły i ciepły. i tak niewiarygodnie dobry w łóżku. Po kilku kieliszkach wina ich usta się spotykają. Julia nie może się wręcz nacieszyć jego seksownym ciałem i pełnymi pożądania jękami. Coś jest jednak nie tak. Czego Mattias właściwie od niej chce? Czy ona może mu to dać? I czy ma to w ogóle jakiekolwiek znaczenie. skoro potrafi dopro

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Saga Egmont

Format: EPUB.MOBI

4.99

1:

Cena:


Kawa – Opowiadanie erotyczne

Autor: Nielsen Beatrice

„[…] odwiedza Jamesa. nie może się napatrzeć na Rosę. Ma nadzieję. że ani James. ani Rosa tego nie zauważą. I że Rosa też ją zauważyła. Wyobraża sobie. jakby to było ją dotknąć. pocałować… Czasem robi sobie dobrze. myśląc o współlokatorce Jamesa.’.

To opowiadanie zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej intencją jest opisywanie ludzkiej natury i jej różnorodności poprzez opowieści o pasji. intymności. pożądaniu i miłości.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99great gatsby, stan futbolu pdf, ibuk libr, kultura jako źródło cierpień opracowanie, urlich beck, luka podatkowa, anatomia ludzkiej destrukcyjności pdf, dieta w insulino ksiazka pdf chomikuj, terapia zajęciowa pdf, alan carr jak rzucić palenie, nieśmiałość. co to jest jak sobie z nią radzić, freddie mercury i ja pdf, o ratownictwo, zdarza się, inwentaryzacja pdf, faceta, opowiesci z narnii pdf, mały oświęcim, r.w. griffin podstawy zarządzania organizacjami pdf, prawdopodobieństwo statystyka, niezgodziński, jak się nie zabić i nie zwariować pdf, remigiusz mróz większość bezwzględna…