Kurier carski (Z Moskwy do Irkutska)

Kurier carski (Z Moskwy do Irkutska)

Autor: Jules Verne

Wspaniała powieść przygodowa klasyka fantastyki – Juliusza Verne. Tagi: po polsku. język polski. książki polskie. przygodowa. podróżnicza. fantastyka.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


ISBN

9788365610119: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/tygodnik-powszechny-wszystko-co-wiemy-opracowanie-zbiorowe-lukasz-kwiatek-126923

Cena:


Młode wino. O owocach Ducha Świętego

Autor: Wilfrid Stinissen

Gdy nieustannie koncentrujemy się na tym. co powinniśmy zrobić. a zapominamy o tym. co otrzymaliśmy. wywracamy wszystko do góry nogami. Zapominamy. że życie chrześcijańskie nie jest pracą do wykonania. lecz przede wszystkim darem do przyjęcia. Otrzymaliśmy nowe życie. aby je przeżyć; młode wino. aby je wypić. To jest naszym podstawowym i w zasadzie jedynym celem. Ufajmy bardziej Duchowi Świętemu niż własnym możliwościom.

W Młodym winie Stinissen OCD przeprowadza czytelnika przez dziewięć rozdziałów: Miłość. Radość. Pokój wewnętrzny. Cierpliwość. Życzliwość. Dobroć. Wierność. Pokora i łagodność. Opanowanie. W ten sposób pomaga znaleźć odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące sposobu myślenia. odczuwania i postępowania; m.in.: Czy istnieje możliwość. żeby człowiek już tutaj. na ziemi. mógł żyć jak w niebie? A jeżeli odpowiedź brzmi „tak”. to jak takie życie wygląda? Czy mam w sobie nadzieję na życie wieczne? Jak silna jest moja wiara? Czy świadomie kroczę za Jezusem. będąc uważnym na działanie Ducha Świętego?

Jak pisze autor: „Nigdy nie będziesz zawiedziony. jeśli zawierzysz się Duchowi. On poprowadzi cię w świat wolności. Teresa z Ávili bardzo lubiła ten werset psalmu: „rozszerzyłeś me serce” (dilatasti cor meum) (Ps 119.32). uznając. że dokładnie wyraża on to. co czuła. gdy nawiedził ją Bóg. Liturgia przypisuje jej to. co Pismo Święte mówi o Salomonie: „Bóg dał jej mądrość i rozsądek nadzwyczajny oraz rozum nieogarniony [latitudinem cordis] jak piasek na brzegu morza” (1 Krl 5.9 Wulgata).Duch rozszerza cię i czyni prawdziwie nowym (por. Ap 21.5)”.

Dzięki tej książce. która w całej pełni czerpie z chrześcijańskiej mistyki. spotykamy się z wyzwaniem dającym wolność. Korzystajmy z tego daru!

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.9


Zakochany samuraj

Autor: Marcin Obuchowski

„Zakochany samuraj” to powieść fantasy. pełna demonów. potworów. mutantów. ale też wspaniały dowód lojalności. obowiązkowości oraz miłości. Sceny brutalnych walk przeplatają się tu ze wspomnieniami przeszłości oraz z dziwnymi wizjami. które stanowią ostrzeżenie przed przyszłością. Prostota tekstu. nawiązanie do legend i baśniowych motywów wciąga czytelnika i zabiera go w podróż po dalekich krainach opanowanych przez zło.

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 16.5365 dni lubimyczytac, fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć ebook, ibook libra, to jest wojna, joanna pogorzelska, sensacje xx, o chłopcu który poszedł za tatą do auschwitz, historia polskiego szaleństwa, maybe now colleen hoover, chłopi część 1, nosowska powrót z bambuko, justyna chrobak, konwenansów, ostatni zjadacz grzechu, biblioteka matematyczna, olejki eteryczne pdf…