Pamięć o nim – opowiadanie erotyczne

Pamięć o nim – opowiadanie erotyczne

Autor: Skov Sarah

Dzień Eleny rozpoczyna się od fantastycznego. gorącego snu. Jednak kiedy tylko się budzi. przyjemność zmienia się w żałobę. Jest wczesny ranek. deszcz wali o szybę. Zasłony są rozsunięte. ale o tej porze roku nie wpada za wiele światła. Elena wpatruje się w puste miejsce obok siebie. a rozpacz i żal spadają na nią jak ogromna fala. To dziś trumna z jej ukochanym ma zostać zabrana z domu. a jedyne czego pragnie Elena. to żeby ścięła ją z nóg fala orgazmu. która sprawi. że na chwilę zapomni.

Opowiadanie zostało wydane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Celem Eriki Lust jest ukazanie ludzkiej natury i różnorodności poprzez opowieści o pasji.

intymności. miłości i pożądaniu w połączeniu mocnych historii i komedii erotycznych.

:

Cena:


ISBN

9788382260564: Wydawnictwo

Format

12.49: https://woblink.com/ebook/wielki-los-boleslaw-prus-197624u

Cena:


Powracająca fala

Autor: Bolesław Prus

„Powracająca fala” to opowiadanie autorstwa Bolesława Prusa. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej literatury pozytywizmu i współtwórcy realizmu.

“Gotlieb Adler był właścicielem fabryki bawełnianych tkanin. Szosa. nie wysadzona wprawdzie drzewami. ale starannie utrzymana. łączy fabrykę ze stacją kolei żelaznej. To. co z szosy widać na lewo. za gajem drzew. to nie jest jeszcze fabryka. ale miasteczko. Fabryka leży na prawo od szosy. Z pomiędzy klonów. lip i topoli wyglądają czarne i czerwone dachy kilkudziesięciu robotniczych domków. a za niemi — gmach czteropiętrowy. zbudowany w podkowę i otoczony innemi gmachami. To właśnie fabryka. W długich szeregach okien przeziera się słońce i oblewa je plamami złota. Wysoki. ciemno-wiśniowy komin wyziewa czarne kłęby gęstego dymu. Gdyb

1:

Cena:


Czego „Faust“ narobił w pewnej aptece

Autor: Bolesław Prus

„Czego „Faust“ Narobił w pewnej aptece” to opowiadanie autorstwa Bolesława Prusa. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej literatury pozytywizmu i współtwórcy realizmu.

“Około siódmej wieczór. pan Ludwik Proszkiewicz wyciągniętym kłusem biegł w kierunku placu Teatralnego; grano dziś „Fausta“. a on choćby za skarby świata musiał mieć dwa bilety na galerję. Właściwie to on już miał dwa bilety. tylko mu ich nie oddano. więc nagwałt starał się o inne.”

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 8.49anna karenina pdf, cyklicznosc, freakonomia pdf, formy wypowiedzi gimnazjum, love craft, nie pozwolisz żyć czarownicy, testy osobowości pdf, rób to do czego jesteś stworzony, statystyka książka pdf, czwarty k, bumerang program, złodzieje bzu, twarz pokerzysty, ella sellena, nawiedzony dom bajka, kajetan wróblewski, cesarz nihon-ja, begin again mona kasten pdf, włoskie szpilki, lissauer pediatria, ark survival evolved oswajanie, orwell 1984 pdf…