Król naftowy

Król naftowy

Autor: Karol May

Powieść Karola Maya. w której ponownie spotkamy najsłynniejszych wojów Dzikiego Zachodu – Winnetou i Old Shatterhanda.

Przypadkowe wplątanie się w kłopoty to ostatnia rzecz. której chcieli goście na amerykańskiej ziemi. Niestety znaleźli się w samym środku wojny o terytorium dwóch zwaśnionych indiańskich plemion i choć ich sytuacja wydaje się dramatyczna. niekoniecznie musi być przegrana. kiedy w pobliżu znajduje się Winnetou i Old Shatterhand.

W niniejszej publikacji zachowano oryginalną pisownię.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Iluzja percepcji. cz. I: Stek bzdur

Autor: David Icke

Najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji przedstawia pierwszy tom swojej najnowszej publikacji. Książka jest odpowiedzią na problemy współczesnego świata – oszustwa finansowe i klimatyczne. propagandy medialne czy afery bankowe.

Na próżno tu szukać powtórzeń idei przedstawianych w poprzednich bestsellerach: Największy sekret oraz Ludzka raso. powstań z kolan (cz. 1 i 2). Iluzja percepcji to totalnie nowatorska. najbardziej kompletna i zjawiskowa analiza struktur naszego świata rządzonego przez Archontów na wzór starożytnych Aten.

W książce – bogato ilustrowanej pracami samego Neila Hague’a. spisanej przystępnym stylem dziennikarskim – znajdziesz rozwiązania na wiele niewyjaśnionych dotąd kwestii. takich jak:

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


Anegdoty z czterech stron świata

Autor: Wojciech Wiercioch

Ogromny zbiór anegdot z różnych części świata . w których bohaterami są znane postaci historyczne. Wiele tu zabawnych historyjek a we wszystkich kryje się jakaś prawda o ludziach. ich emocjach. zachowaniach i charakterach. O naszych własnych przywarach także…!

Prawdę o nas samych najłatwiej przyjąć w formie żartobliwej. więc powtórzmy za M. Twainem – „Humor jest największym błogosławieństwem dla ludzkości”.

 

W czasie spotkania dziennikarzy z Woodym Allenem jeden z nich zapytał:

– A jak to wygląda. Woody. gdy całujesz dziewczynę w filmie? Czy jesteś wtedy uczuciowo zaangażowany?

– Raz pocałowałem Jeanne Moreau na ekranie i ani ona. ani ja nie przeżywaliśmy tego głębiej. Ale bileterzy odciągnęli mnie od ekranu i

32.9: https://woblink.com/ebook/gra-w-morderstwo-rachel-abbott-adrian-napieralski-191053u

Cena:


‚Chamuły’. ‚gnidy’. ‚przemilczacze’… Antologia dwudziestowiecznego pamfletu polskiego

Autor: Kozicka Dorota

Antologia dwudziestowiecznego pamfletu polskiego to wybór tekstów z szeroko pojętej dziedziny krytyki literackiej. publikowanych w latach 1904–2004. Zarówno dobór pamfletów. jak i ich uporządkowanie według kryterium tematycznego stanowią pewną propozycję bliższego przyjrzenia się tej formie krytycznej. która uchodzi za niewyrafinowaną. marginalną. ściśle związaną z sytuacją. w której powstaje i przez to szybko popadającą w zapomnienie. Propozycję tę dopełniają: obszerny wstęp. zawierający rys historyczny i refleksje na temat pamfletu w dwudziestowiecznej krytyce. oraz przypisy umożliwiające wgląd w kontekst. w którym funkcjonowały poszczególne teksty pamfletowe. Szeroki wybór tekstów daje szansę poznania różnorodności form p

Wydawnictwo: Wydawnictwo Estymator

Cena: 13.65


ISBN

9788395783807: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wyspa-kolankowska-malgorzata-206753u

Cena:


Pocałunki w Paryżu

Autor: Catherine Rider

Ten przedświąteczny weekend w Paryżu miał wyglądać zupełnie inaczej! Serena miała spędzić go z mamą i siostrą. wędrując śladami swoich rodziców. którzy dwadzieścia pięć lat temu wybrali się do tego miasta w podróż poślubną i przeżyli w nim magiczne chwile. Wszystko jednak potoczyło się nie tak jak trzeba i nagle dziewczyna znalazła się w wielkiej metropolii bez rodziny. za to z nieznajomym chłopakiem. Jean-Lukiem. który od razu zaczął działać jej na nerwy… Okazuje się jednak. że Serena i Jean-Luc są sobie nawzajem potrzebni. Wyruszają więc razem na ulice tętniącego przedświątecznym gwarem Paryża. Czy pośród sprzeczek narodzi się między nimi coś więcej? Czy zimna grudniowa noc rozgrzeje ich serca?

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9idealne dziecko, zaufaj mi anna bellon, księżniczka musi umrzeć, wykop płatonow, historia przemocy, jan piekło, korzon, lewis carroll alicja w krainie czarów, sęk psychologia kliniczna, elipsa w literaturze, dialog o bożej opatrzności, jak być szczęśliwym pdf, matematyka testy klasa 4, ewa woydyłło wiktor osiatyński, niesamowite przygody 10 skarpetek audiobook, bartosz kuszyk doradca premiera, dziady cz 3 opracowanie pdf, książki bestsellery 2019, psychologia penitencjarna, dzienniki lodu, wojna końca świata, kronika wielkopolski…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin