Czas pomsty

Czas pomsty

Autor: Maciej Liziniewicz

Szlachcic Nadolski wraca z wojny w rodzinne strony. Jego dobra są splądrowane. żona i dzieci nie żyją. Wszystkiemu winni są rzekomo Tatarzy. ale Nadolski w to nie wierzy. Próbuje dociec prawdy. by pomścić najbliższych.

Czy przerażające zbrodnie uda się wyjaśnić? Kto spośród bohaterów jest dobry. a kto zły? Kolejne strony dają odpowiedzi na te pytania. Pozwalają też poznać zapomniany skrawek szlacheckiej Rzeczypospolitej. gdzie o sprawiedliwość trzeba było walczyć z szablą w dłoni. I gdzie nadprzyrodzone miesza się z realnym.

‚Zdawać by się mogło. że los aż nadto doświadczył Żegotę Nadolskiego herbu Bojno. Powraca on wszak w rodzinne strony jako weteran wielu bitew i wojen. Co gorsza. przyjdzie mu uklęknąć przy grobach najbliższych. którzy zginęli podczas najazdu Tatarów. Nie wie jednak. że przeznaczenie szykuje dla niego o wiele mroczniejszą przyszłość. Nie wie. że za śmiercią jego rodziny kryje się straszliwa tajemnica. a jego samego czeka rozwikłanie iście diabelskiej intrygi. w której urok wiedźmy i wrogie szable to najmniejsze z zagrożeń.

Wartka. żywa akcja. świetny warsztat i piękna wizja rzeczywistości szlacheckiej – to Dzikie Pola w całej okazałości.

Uwaga! Lektura powieści grozi zarwaniem nocy. nieświadomą archaizacją języka i wyprawą na pchli targ w poszukiwaniu jakiejkolwiek szabli.’

Marcin Mortka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 33


Format

EPUB.MOBI: 178125

https://woblink.com/ebook/-nie-zwyczajna-samantha-young-sylwia-chojnacka-178125u

:

Cena:


ISBN

9788375156911: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/mleko-i-miod-milk-and-honey-rupi-kaur-28368u

Cena:


ISBN

9788366013155: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/upadek-i-wzlot-reginalda-perrina-david-nobbs-146562u

Cena:


ISBN

9788381033510: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/w-cieniu-tamtych-dni-magdalena-majcher-129118u

Cena:arteterapia pdf, goleman inteligencja emocjonalna pdf, dzieje polski tom 4, jacek tacik, audiobook, kult ksiazka, sąsiedzi gross, exitus letalis, audiobooki w abonamencie, grona gniewu, atlas anatomiczny online, piotr glas dekalog, metody wyceny przedsiębiorstw pdf, dark souls opis przejścia…