Miasto biesów

Miasto biesów

Autor: Albert Jawłowski

W setną rocznicę zabójstwa Mikołaja II spod jekaterynburskiej Cerkwi na Krwi wyruszyła stutysięczna procesja. Lipcową nocą wyznawcy męczeńskiej ofiary cara-odkupiciela szli w kierunku ukrytej w uralskich lasach Ganinej Jamy. domniemanego miejsca ukrycia szczątków Romanowów. Wśród flag. proporców. ikon i krzyży nie było żadnych współczesnych symboli państwowych. Prawdziwa święta Rosja upadła bowiem przed stu laty wraz ze śmiercią ostatniego imperatora i jego rodziny. A carobójstwo było największą katastrofą w dziejach rosyjskiego ludu. oderwaniem się od Boga i Cerkwi.

Dla części uczestników uroczystości nocna procesja to przeżycie mistycznie i pretekst do odbycia pielgrzymki w intencji wielkiej Rosji i jej ludu. Dla innych to akt polityczny skierowany przeciwko zewnętrznym i wewnętrznym wrogom. sprzysiężeniom globalistów i masonów chcącym zniszczyć naturalny ład. piątej kolumnie. światowemu rządowi…

Albert Jawłowski wziął udział w uroczystościach. by z bliska przyjrzeć się pielgrzymom. ale wyznawcy świętego cara-odkupiciela to niejedyni bohaterowie tej książki. Oprowadzając czytelnika po Jekaterynburgu i uralskiej głubince. autor snuje wielowątkową opowieść o kraju. który nie umie rozstać się z przeszłością. o putinowskich bojarach. bogacącej się ponad miarę Cerkwi. skrajnej prawicy i rosyjskich „systemowych liberałach”. wreszcie o brutalnie tłumionych protestach młodzieży. która nie widzi przed sobą przyszłości.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 17.55


Prospekt Niepodległości

Autor: Robert Foks

Białoruś. Masowe protesty społeczne doprowadziły do zakończenia autorytarnych rządów i rozpisania przedterminowych wyborów. Nowy prezydent Andriej Władymirowicz Bażanau podejmuje historyczną decyzję – chce uniezależnić kraj od Rosji. Rozpoczyna się gra. w której stawką jest wolność… i ludzkie życie.

Pułkownik kontrwywiadu ABW Adam Chryń wpada na trop wysoko uplasowanego rosyjskiego agenta. Nie przypuszcza. że przyjdzie mu się zmierzyć z najbardziej strzeżoną tajemnicą Kremla. Mińsk. Moskwę i Warszawę połączy intryga. w którą trudno będzie komukolwiek uwierzyć. Czy da się pokonać jeden z najpotężniejszych wywiadów świata?

Co wydarzy się w dzień polskiego Święta Niepodległości?

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9


ISBN

9788395668937: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/tanczaca-w-ogniu-czesc-2-magda-mila-185764u

Cena:harry potter zakon feniksa pdf, origami modułowe krok po kroku, marcin ciszewski książki, książki do ebooka, kronika thietmara pdf, piotr słabek, kilimandżaro hemingwaya krzyżówka, co mi dolega, ciśnienie tętnicze skurczowe, czerwone gardło jo nesbo, projekt rośliny książka, cialdini perswazja, anna pietruszka, tajemnica dziesiątej wsi, siła dla ludu, niezwyczajna samantha young pdf, filozofia ekonomii, alicja masłowska-burnos, jeff bezos książka…