Zombie

Zombie

Autor: Wojciech Chmielarz

Adam Górnik – młody błyskotliwy prokurator. Kochający mąż i troskliwy ojciec. Wzorowy obywatel. Jeden z najmłodszych zabójców w Polsce. Kiedy miał piętnaście lat. zamordował szkolnego kolegę. chuligana i postrach innych uczniów. Filipa „Korsarza” Korsarskiego. uderzając go młotkiem w głowę.

Wiele lat później dostaje wezwanie; jest przekonany. że wreszcie odkryto zwłoki jego ofiary. Teraz będzie mógł poprowadzić śledztwo we własnej sprawie i ostatecznie zatuszować zbrodnię. Jednak na miejscu znajduje ciało zabitej parę dni wcześniej dziewczynki. Szczątki Korsarza zniknęły. Czyżby wrócił zza grobu. żeby się zemścić?

Zaczyna się gra z zabójcą. którego okrucieństwo przekracza ludzką wyobraźnię. Górnik musi rozwiązać zagadkę potwora z przeszłości. odnaleźć go i powstrzymać. Wynajmuje detektywa Dawida Wolskiego. znanego z niekonwencjonalnych metod działania i wątpliwej etyki zawodowej.

„Zombie” to najmroczniejszy polski kryminał ostatnich lat. Nic nie jest tu czarno-białe. wir przemocy wciąga winnych i niewinnych. z pokolenia na pokolenie. a wśród kłamstw i ułudy trudno odróżnić prawdę od fałszu i wrogów od przyjaciół. Przetrwają tylko najsilniejsi i najbardziej bezwzględni…

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 33.9


Oto jest Kasia

Autor: Mira Jaworczakowa

Kasi dotychczas wzorowej uczennicy i ulubienicy rodziców oraz dziadków rodzi się siostrzyczka. Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt: staje się agresywna. popada w konflikty z kolegami i domownikami. przestaje się uczyć… I dopiero ciężka choroba siostrzyczki. do której Kasia sama się przyczyniła. pozwala jej zrozumieć. jak bardzo kocha małą. i wrócić do dawnego stylu życia. Powieść zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 12.9


ISBN

9788380838666: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/szosty-po-latach-agnieszka-lingas-loniewska-34175u

Cena:mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes, case study pdf, kamery henryk, alchemik (powieść), kaczmarzyk marek, jak pokonać strach, ukryte piękno online, chyłka tom 2, ćwiczenia laboratoryjne z chemii organicznej pdf, język niemowląt tracy hogg, arabski mąż pdf chomikuj, bezrożec, wojciech tomasik, władysław pęksa, oskar i pani róza, stanisław owsiak finanse pdf…