Los Elfów 1: Wojownicy ze stali

Los Elfów 1: Wojownicy ze stali

Autor: Gotthardt Peter

Pokój w Królestwie Elfów zaburza armia Stalowych Pięści. na czele z Królem Dumą. Elfy zostają zmuszone do opuszczenia pałacu i ukrywania się w lasach. Tam córka królowej. Jarzębina zaprzyjaźnia się z młodym elfem. Chmielem. Wspólnie odkrywają miejsce. które może pomóc elfom w walce z wrogiem. Ale czy ich armia jest wystarczająco silna?

‚Wojownicy ze stali’ to pierwsza z czterech książek z serii ‚Los Elfów’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


:

:

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 200361

https://woblink.com/ebook/proba-generalna-opowiadanie-erotyczne-jones-julie-200361u

:

Cena:


Krzyże na rozstajach

Autor: Rafał Dębski

Major Jacek Bzowski trafia do aresztu. Zarzuca mu się współpracę z grupą fałszującą pieniądze i zajmującą się przemytem narkotyków oraz substancji rozszczepialnych przeznaczonych dla islamskich ekstremistów.

Sprawa wydaje się być oczywista. gdyby nie fakt. że Bzowski to przełożony oraz przyjaciel komisarza Michała Wrońskiego. Spisek? Być może.

Wroński rozpoczyna śledztwo. Na swój celownik bierze Roberta Miguła. łazarza szukającego zemsty na majorze. Szukając dowodów na to. że Bzowski został wrobiony. rusza w podróż po Polsce i nie tylko. Odkrywa. że komuś bardzo zależy na tym. żeby jego przełożony został uznany za winnego.

Z czasem wszystko zdaje się wskazywać na działalność ogromnej sekty… Czy to możliwe?

Kontynuacja „Żelaznych kamieni’ i „Labiry

:

Cena:


Upadek Premiera – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Premier przeżywa kryzys. Zobojętniał na wszystko. co dzieje się w jego życiu. Nic nie ma sensu.

Mia jest młodą prostytutką. Pewnego wieczoru ląduje ze swoim alfonsem Draganem w tej samej restauracji. w której jest na spotkaniu premier. Dawno temu. w przeszłości. Mia znała premiera. ale to były inne czasy i inne okoliczności. Ten wieczór rozwija się w kierunku. którego żadne z nich nie potrafiło sobie wyobrazić – przybiera postać erotycznej podróży. która zmienia ich oboje. Mocne doznania zaczynają się już w restauracji.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


:

:

Cena:


Saga rodu z Lipowej 21: Moc przeciw mocy

Autor: Marian Piotr Rawinis

Kolejna część pasjonującej historii o rodzie polskich rycerzy.

Mija 6 lat odkąd Mikołaj z Lipowej wyruszył na wyprawę i nie wrócił. Czy Hedwiga może pokochać innego mężczyznę?

Oset przygotowuje się na ostateczne starcie ze swoją żoną. Czarownicą z Biskupic. Mężczyzna wie. że nikt oprócz niego nie będzie w stanie jej pokonać. Najpierw jednak będzie musiał wykonać pewne zadanie. Stawka jest niezwykle wysoka.

Trudne zadanie stoi również przed młodym Dominikiem.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Plotkara: Prequel 1: Jak to się zaczęło

Autor: Cecily von Ziegesar

Pierwsza część prequelu serii ‚Plotkara’.

Serena van der Woodsen. Nate Archibald i Blair Waldorf są przyjaciółmi. Ich relacja zaczyna jednak nabierać innego charakteru – Nate staje się obiektem zainteresowania obydwu dziewczyn. sam także nie jest obojętny na ich względy. Serena nie mówi przyjaciołom. że niebawem będzie musiała wyjechać do szkoły z internatem. W towarzystwie nastolatków pojawiają się ich szkolni znajomi. a wśród nich zainteresowana fotografią Vanessa oraz zakochany w Serenie Dan.

Prequel historii o perypetiach bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99aleksandra marinina książki, na skraju załamania pdf, burzliwe dzieje pirata rabarbara, mariusz jędrzejko z żoną, fizjologia człowieka konturka pdf, civilization v poradnik, mariusz szczygieł gottland, twoje imię cda, hołówka, mariusz zielke książki, wydawnictwo umk, przejdź labirynt kierując się zakodowaną instrukcją co cię czeka przy wyjściu, jak szybko nauczyć się angielskiego, www 1939, debora feldman, mikroserwisy…