ISBN

ISBN

9788324078356: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/tesla-czyli-jak-elon-musk-zakonczy-epoke-ropy-naftowej-hamish-mckenzie-177263u

Cena:


Zdradzona

Autor: Magdalena Krauze

Joanna jest po czterdziestce. Ma wymarzony dom. satysfakcjonującą pracę. w której spodziewa się awansu. cudowne dzieci oraz wspaniałego męża. Ostatnimi czasy mąż jest jakby mniej wspaniały. bardzo często wyjeżdża na delegacje. a kiedy jest w domu. nie rozstaje się z telefonem. Joanna nie może zrozumieć zachowania Roberta. ani dystansu. jaki nagle pojawił się między nimi. Dzięki skutecznym namowom sąsiadki. podstępem przechwytuje telefon męża. Czy po tym co znajdzie w telefonie Roberta będzie umiała stawić czoło faktom? Czy znajdzie w sobie siłę. aby uporać się z katastrofą we własnym życiu i być przy tym wsparciem dla przyjaciółki. która teraz bardzo jej potrzebuje?

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 29


https://woblink.com/product-publication/download/185083/epub

1:

:

Cena:


Jak mówić. … Jak mówić. żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać. żeby dzieci do nas mówiły

Autor: Adele Faber

Praktyczne ćwiczenia i wskazówki ułatwiające opanowanie sztuki komunikowania się z dziećmi – i… nie tylko z nimi – sprawiają. że książka jest przeznaczona dla każdego. kto chciałby lepiej rozumieć i mądrzej kochać dzieci oraz być przez dzieci kochanym i rozumianym. Nowe wydanie zostało poszerzone o posłowie ‚Nowe pokolenie’. które napisała Joanna Faber. córka jednej z autorek.  Wychowana według metod przedstawianych w książce dzieli się doświadczeniami z dzieciństwa i wraz z rodzicami podejmuje wyzwania nowych czasów. szukając nowych rozwiązań.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 30e libra, obietnice po, andrzej stasiuk antoniną stasiuk, sposób na elfa mp3, darmowe książki pdf do pobrania, artyści 20 wieku, niedokończone opowieści pdf, bumernag, almanach mistrza gry, m. łobocki, anatomia dla artystów sarah simblet, sztuka kochania pdf pobierz za darmo, panny z wilka iwaszkiewicz, płatność sms, barbara kosmowska pozłacana rybka, legenda o janie i cecylii tekst, rubaszny…