W ramionach miłości

W ramionach miłości

Autor: Julie Anne Long

Ona ma za sobą zbyt wiele bolesnych przeżyć i stara się zbudować życie na nowo.

On doznał zbyt wiele zła i szuka zemsty.

Wielki Pałac nad Tamizą to pensjonat stworzony przez dwie damy. które połączyła miłość. zdrada i śmierć jednego mężczyzny. Teraz oczekują nowego gościa. Nie mogą uwierzyć. gdy wreszcie się zjawia.

To cieszący się złą sławą nieślubny syn księcia Brexford. Lucien Durand. lord Bolt. który – jak sądzono – dziesięć lat temu utonął w Tamizie. Lord zawsze dostaje to. czego chce. A chce zemsty i namiętnej nocy z Angelique Breedlove.

Angelique skrzętnie skrywa swoje uczucia. by uchronić serce przed zranieniem. Serce. które niebezpieczny i tajemniczy lord przyprawia o szybsze bicie.

Czy zaufanie i miłość zwyciężą. a Wielki Pałac nad Tamizą i ty

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788381713184: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/sekretna-magia-prawdziwe-zaklecia-magiczne-rytualy-oraz-eliksiry-na-milosc-szczescie-pieniadze-a-takze-uzdrowienie-ciala-i-umyslu-diaz-juliet-188847u

Cena:


Święty Nicetas z Remezjany. Pisma

Autor: Leon Nieścior OMI

Św. Nicetas z Remezjany to wczesnochrześcijański pisarz. który żył na terenach dzisiejszej Serbii w latach ok. 340 – 414. Jego katechezy. dzięki prostemu i żarliwemu przekazowi. który nadal ma w sobie siłę przyciągania. pozwalają współczesnemu czytelnikowi uchwycić samą esencję wiary. Może on z powodzeniem stawać w szeregu z innymi wybitnymi starożytnymi autorami katechez. takimi jak Cyryl Jerozolimski. Jan Chryzostom czy Teodor z Mopsuestii. Mimo to w Polsce jest wciąż mało znany.

Książka zawiera katechezy chrzcielne św. Nicetasa oraz inne jego pisma. a także poemat ku jego czci autorstwa Paulina z Noli. Przekładu dokonali Marta Przyszychowska. ks. Przemysław Szewczyk oraz wybitny patrolog. o. Leon Nieścior OMI. który jest również autorem wstępu.

 

36: https://woblink.com/ebook/ulaskawienie-john-grisham-krzysztof-oblucki-192631u

Cena:


Jak korzystnie kupić lub sprzedać mieszkanie

Autor: Jacek Chołoniewski

Jednak najważniejszym. trudnym do przecenienia efektem jej przeczytania będzie pomoc w dokonaniu właściwej decyzji jeśli chodzi o znalezienie i wybór najbardziej odpowiedniego mieszkania.

W książce omówiono krok po kroku kolejne zagadnienia związane z zakupem mieszkania: od odpowiedzi na pytanie ‚kupić czy wynająć?’ po ‚instalowanie’ się w nowym lokum.

W tej książce znajdziesz odpowiedzi na ważne pytania: 

– Kupić mieszkanie na kredyt czy może wynająć?

– Czy teraz jest dobry moment na kupno mieszkania?

– Mieszkanie nowe czy używane?

– Jak szukać w internecie mieszkania dla siebie?

– Samodzielnie czy przez agencję nieruchomości?

– Co to jest zdolność kredytowa?

– Jak załatwić kredyt mieszkaniowy?

– Jak znaleźć

:

Cena:


Ojciec Goriot

Autor: Honoré de Balzac

“Ojciec Goriot” to powieść Honoriusza Balzaka. powieściopisarza francuskiego. który obok Dickensa i Tołstoja uznawany jest za jednego z najważniejszych twórców powieści europejskiej XIX wieku.

Akcja powieści jest osadzona w Paryżu w roku 1819. W fabule przeplatają się losy trzech bohaterów: zaślepionego miłością do swoich córek starca Goriot. tajemniczego kryminalisty ukrywającego się jako Vautrin i ambitnego studenta prawa. Eugeniusza Rastignaca.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49


ISBN

9788366375369: Wydawnictwo

Format

26.18: https://woblink.com/ebook/expeditionary-force-tom-1-dzien-kolumba-craig-alanson-189393u

Cena:terapia manualna pdf, psychologia stresu heszen, podręcznik wojownika światła pdf, pocket książka, opinia logopedyczna dziecka z dyslalią wieloraką, omyłka streszczenie, wielka trwoga marcin zaremba, kolorowanki miłosne, jestem nieletnią żoną pdf, słowikowa i masa, franciszek papież ; wykształcenie, ikigai, medycyna chińska w praktyce pdf, plastusiowy pamietnik pdf, dziecko wojny, kawaii jak rysować naprawdę uroczo, kapelusz pani wrony chomikuj, ebook kup, edukacja zdrowotna pdf…