Noc listopadowa

Noc listopadowa

Autor: Stanisław Wyspiański

„Noc listopadowa” to trzeci utwór Stanisława Wyspiańskiego poruszający temat powstania listopadowego. Akcja dramatu rozgrywa się podczas pierwszych godzin powstania (noc z 29 na 30 listopada 1830 roku) w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Wyspiański. zafascynowany powstaniem. bardzo wiernie odwzorowuje jego przebieg oraz umieszcza w dramacie postaci historyczne. ukazując ich losy. lęki. niepowodzenia oraz opór.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Scooby-Doo! Najlepszy przyjaciel psa

Autor: Opracowanie zbiorowe

Drodzy Rodzice.

gratulujemy wyboru tej wartościowej książki! Dla Państwa

dziecka rozpoczęła się właśnie wielka. ekscytująca podróż.

Cel podróży? Zdobycie umiejętności samodzielnego czytania!

 

4 poziomy nauczania w Szkole czytania:

 

Zabawy z czytaniem Przedszkole. zerówka

Książki do pracy z najmłodszymi wielbicielami czytania. Króciutkie i łatwe do uchwycenia historie napisane bardzo dużą czcionką i opatrzone rozbudowaną grafiką. Ilustracje współpracują z tekstem i wspomagają jego rozszyfrowywanie i rozumienie.

 

Czytanki sylabowe z obrazkami Zerówka. klasa 1

Nowoczesna metoda nauki czytania oparta z jednej strony na sylabicznej budowie wyrazów. a z drugiej na zastępowaniu obrazkami niektórych słów w tekście

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 14.49


Rzepak

Autor: praca zbiorowa

Niezbędnik każdego plantatora rzepaku. Zawiera informacje na temat odpowiedniej agrotechniki. nawożenia oraz skutecznej ochrony tej wymagającej rośliny. Ułatwia podjęcie decyzji dotyczącej doboru odmian na podstawie tabel zawierających wyniki badań polowych najpopularniejszych odmian rzepaku (poziom plonowania. odporność na choroby. wyleganie. zawartość tłuszczu. wczesność itp.). Szeroko prezentuje monitoring agrofagów oraz sposoby walki z najważniejszymi szkodnikami. chorobami oraz chwastami.

Wydawnictwo: Agro Wydawnictwo

Cena: 10.5


Zagubiony ptak

Autor: Kosiba Jowita

W snach Klaudii. dwudziestodziewięcioletniej absolwentki wydziału sztuk pięknych. regularnie pojawia się stary dwór. otoczony umarłym ogrodem. Dziewczyna nie przywiązuje większej wagi do tych iluzorycznych wizji aż do dnia. w którym zobaczy ów dwór na jawie. Zaintrygowana. postanawia wszcząć prywatne śledztwo na temat jego przeszłości. Badając historię tego opuszczonego i nieprzyjaznego miejsca. zanurza się w głąb innej historii. znacznie mroczniejszej. która powiedzie ją do odkrycia szokującej prawdy o najbliższych jej osobach i o sobie samej.

Wydawnictwo: MG

Cena: 34.9


https://woblink.com/product-publication/download/192160/epub

1:

:

Cena:


Polska PiS. Kronika z lat 2015-2019

Autor: Jan Skórzyński

Autor. prof. historii i wieloletni redaktor „Rzeczpospolitej” przez ostatnie 4 lata. co tydzień na portalu OKO.PRESS dokumentuje najważniejsze wydarzenia za rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Cytuje polityków obozu władzy. przytacza opinie mediów prorządowych. spisuje z kronikarską starannością czyny i rozmowy.

Kopalnia wiedzy na temat rządów PiS.

„Polska PiS. Kronika lat 2015–2019” to przedsięwzięcie niezwykłe. jedyna taka w polskich mediach otwarta baza informacyjna. Przez prawie 4 lata. w każdą sobotę. prof. Skórzyński publikował w OKO.press kolejny raport dokumentujący dzień po dniu fakty-wydarzenia-opinie. To bezcenne dla wszystkich. którzy amatorsko czy zawodowo interesują się historią i polityką. źródło informacji. Fascynująca kronik

25: https://woblink.com/ebook/nieswiadome-na-scenie-witkacy-i-psychoanaliza-dybel-pawel-191166u

Cena:darmowe audiobooki po polsku pełne wersje do pobrania, virion achaja, tadeusz konwicki książki, miłośnicy 4 kółek sklep, bajki a, magdalena bieniek, anioł życia z auschwitz pdf, darmowe ebooki pełne wersje pdf, hard truck 18 wheels of steel pobierz, ebook książki, łukasz strzępek, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi lektor, jestem nieletnią żoną pdf, czerwona pigułka, katarynka tekst pdf, elektrotechnika dla nieelektryków, był sobie pies pdf, fallen order poradnik…