ISBN

ISBN

9788365891945: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/wakacje-z-trupami-agnieszka-pruska-185685u

Cena:


Rosja. Minibook

Autor: autor zbiorowy

Imperializm Rosjan Oczy świata zwrócone są ku Rosji. ponieważ Władimir Putin pragnie odbudowy imperium. Ale czy nastroje społeczeństwa rosyjskiego odzwierciedlają politykę kremlowską? Czy Rosjanie są gotowi na ciągłe poszerzanie granic? Czy imperializm jest chorobą? Jaki jest stosunek Rosjan do innych państw postsowieckich? Co wiemy o polityce Kremla i Pekinu? Jakie relacje łączą rosyjskiego niedźwiedzia i chińskiego smoka?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


ISBN

9788308052525: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/historie-ktore-napisalo-zycie-dorota-suminska-7622u

Cena:


Słowiańskie bogi i demony

Autor: Linkner Tadeusz

Jakie atrybuty posiadał Perun? Kim była Mokosz? Jak przedstawiany był Światowid? Który naród najczęściej modlił się do Wołosa? Za jakie sprawy odpowiedzialny był Radagost? Gdzie czczony był Rugewit? Skąd zwyczaj topienia Marzanny?

Odpowiedzi znajdziesz w tej książce. Tadeusz Linkner sięgnął do rękopisu Bronisława Trentowskiego. romantycznego badacza mitologii słowiańskiej. Trentowski był pierwszym. który tak oryginalnie usystematyzował słowiańskie wierzenia. Jego praca Wiara słowiańska albo etyka piastująca wszechświat nigdy nie została opublikowana. Tutaj mamy okazję poznać ponad trzystu słowiańskich bogów i demonów.

Wydawnictwo: Marpress

Cena: 25


Dziki seks

Autor: Carin Bondar

Czuli kochankowie. niewierni partnerzy i niedostępne królowe. Czarujący dranie. samotne matki. seryjni podrywacze oraz przedstawiciele społeczności LGBT. Ich wszystkich spotkamy w królestwie zwierząt. 

Pszczoły. by z sukcesem uwodzić. chętnie używają perfum. Orangutanice podkradają samcom jedzenie. by sprawdzić. który jest najlepszym kandydatem na partnera. Węże udają gejów. by się rozgrzać. a świerszcze wiedzą. że do serca wybranki droga wiedzie przez żołądek. 

Znakomita biolożka dr Carin Bondar. gwiazda TED-a i Discovery Channel. z błyskotliwym humorem opowiada. jak kreatywna w dziedzinie uwodzenia i seksu potrafi być natura. Książka odsłania przed nami pikantne sekrety życia intymnego zwierząt. pełnego przedziwnych. zabawnych. czasem okrutnych. ale zawsze fascynujących zach

:

Cena:


ISBN

9788380436152: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/s-o-s-dla-stawow-anna-piekarczyk-katarzyna-olejniczak-184902u

Cena: Katarzyna Olejniczak2 wojna światowa książki, książki na ebooka za darmo, ebook biblioteka, www.woblink, marek rabij życie na miarę, zarządzanie ryzykiem w przedsiębiorstwie pdf, litość to zbrodnia, złe chmielewski, okrutny ksiaze, encyklopedia gender pdf, wiking ulub, książki remigiusz mróz, upadłe anioły richard morgan, robert barkowski, dagny kurdwanowska, antoni gołubiew bolesław chrobry, gromkowska melosik, o naśladowaniu chrystusa pdf chomikuj…