Czarna ćma

Czarna ćma

Autor: Steve Liebich

Nasz świat wypełniony jest bólem. cierpieniem i troskami. z którymi borykamy się każdego dnia. Świat Czarnej ćmy niczym się w tym aspekcie nie różni. bo jest odbiciem naszej rzeczywistości. Miłość. śmierć i lawinowe usterki systemu są uniwersalnymi elementami naszego świata. więc zaparz sobie herbatę. usiądź wygodnie i stań się obserwatorem ogromnej machiny wydarzeń Czarnej ćmy. zbudowanej z tych samych kół zębatych. które wszyscy dobrze znamy.

Większość nastolatków funkcjonuje w normalnym. zachowawczym trybie. ale nie Peter Liebstick. chłopiec z Atlanty w stanie Georgia. którego wiara w Miłość pisaną wielką literą popchnie do czynów nadludzkich i karze zakwestionować nasze człowieczeństwo. W imię Miłości wyruszy on w podróż przez całą długość Stanów Zjednoczonych. aby znaleźć o

Wydawnictwo: Wymownia

Cena: 11.5


Lockdown

Autor: Robert Ziębiński

72 godziny w Warszawie ogarniętej chaosem.

W zdominowanej przez pandemię rzeczywistości zdeterminowana matka złamie każdą zasadę. żeby ocalić życie dziecka.

Olga ma wszystko. Miliony na koncie. wielki dom. firmę oraz córkę. którą kocha nad życie. Za miesiąc otworzy swój najnowszy biznes – gigantyczną galerię handlową w stolicy. Nigdy nie była ryzykantką. Zawsze potrafiła działać tak. by nic nie stracić.

Jest piątek. Olga dowiaduje się. że ktoś uprowadził jej córkę Dominikę. Porywacz żąda zapłacenia dziesięciu milionów euro do poniedziałku. Zdobycie tych pieniędzy nie byłoby dla Olgi wielkim problemem. gdyby nie lockdown. Odcięta od bankowych kont musi znaleźć sposób na zdobycie pieniędzy.

Na ulicach wybuchają zamieszki. a wirus zbiera śmiertelne żniwo. Zaczyna się rozpaczliwy wyścig z czasem. Olga będzie musiała wniknąć do przestępczego świata warszawskich gangsterów. Tylko tam może dostać to. czego szuka.

Zapowiedź

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 14.95


ISBN

9788324232826: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/witraz-w-poszukiwaniu-tozsamosci-o-dzieciach-i-sierotach-wojennych-michal-christian-193262u

Cena:


Maria

Autor: Antoni Malczewski

Powieść poetycka w dwóch pieśniach. dzieło polskiego romantyzmu z roku 1825. Antoni Malczewski jako pierwszy wprowadził gatunek powieści poetyckiej do literatury polskiej. Fabuła odwołuje się do rzeczywistej zbrodni – mordu na Gertrudzie Komorowskiej dokonanego na polecenie przeciwnego małżeństwu teścia. Utwór. którego akcja rozgrywa się na ukraińskich stepach. przesycony jest pesymizmem. atmosferą grozy i tajemniczości. potęgowanymi przez zaburzenia chronologiczne.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788328715141: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/nadzwyczajni-malgorzata-zmudka-marcin-wyrwal-193349u

Cena: Marcin Wyrwał


ISBN

9788381378031: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/tarcza-4-0-doplaty-do-oprocentowania-wsparcie-dla-pracodawcow-i-pracownikow-ulgi-dla-podatnikow-i-przedsiebiorcow-tomasz-kowalski-slawomir-bilinski-ewa-slawinska-katarzyna-wojciechowska-agata-pinzul-194671u

Cena: Sławomir Biliński


Kain

Autor: George Gordon Byron

Lord George Byron to jeden z najwybitniejszych angielskich poetów i dramaturgów. żyjący w XIX wieku. Do jego głównych dzieł należą: „Wędrówki Childe Harolda”. „Giaur”. „Narzeczona z Abydos” oraz jego magnum opus „Don Juan”. Poeta wykreował tzw. bohatera bajronicznego – tajemniczego indywidualistę i buntownika sprzeciwiającego się normom społecznym. „Kain” to misteryjna tragedia z 1821 roku. która na bazie wątków biblijnych stawia pytania o rolę Boga w życiu.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Kobieta o dwóch nazwiskach

Autor: Josef Smith Fletcher

Anglia. początek XX wieku. Marshall Allerdyke dostaje w nocy telegram od kuzyna Jamesa. w którym zostaje poproszony o niezwłoczne spotkanie. Jednak gdy zjawia się na miejscu. zastaje tam martwego kuzyna oraz klamerkę od damskiego pantofla. Właścicielką zguby okazuje się tajemnicza kobieta. która przedstawia się jako panna Lennard. Co łączy ją ze sceną zbrodni? I czy na pewno jest tym. za kogo się podaje? Odkrycie tej tajemnicy okazuje się dużo trudniejsze. niż się z początku wydawało.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9przeklęty książę, jazda rzymska, mechanika budowli pdf, wobik, kissinger o chinach, reynard, zmiana jolanta sad pdf, beata pawlikowska kody podświadomości, tezy lutra pdf, rewizor gogol pdf, byłam służącą w arabskich pałacach audiobook, black cindy, bezlitosna siła mars, hiszpański gramatyka pdf…