Zamiana

Zamiana

Autor: Rebecca Fleet

Uważaj. kogo wpuszczasz do domu…

To miał być dla nich wyjątkowy tydzień: z dala od codziennej rutyny. dziecka i zmartwień. Nowy początek dla pogrążonego w kryzysie związku. Caroline i Francis zamienili swoje mieszkanie w mieście na elegancki dom na drogim przedmieściu Londynu.

Jednak Caroline szybko zaczyna odczuwać niepokój: kwiaty w łazience. muzyka w salonie – dla kogoś. kto jej nie zna. mogłyby wydawać się przypadkowe. jednak ona wie. że zostały wybrane specjalnie dla niej.

Kiedy znaczących nawiązań do jej dawnego życia pojawia się coraz więcej. Caroline obawia się. że osoba. o której przez ostatnie lata starała się zapomnieć. desperacko pragnie powrócić do jej życia. A jej powrót oznacza. że Caroline i jej rodzina będzie musiała ponieść wysoką cenę za błąd popełniony w prze

34: https://woblink.com/ebook/splatane-marzenia-denise-hunter-joanna-olejarczyk-145709u

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 730 (3/2016)

Autor: autor zbiorowy

Możesz życie swe odmienić

Największym sprzymierzeńcem wielkich duchowych tradycji Wschodu i Zachodu jest dziś nauka. przede wszystkim psychologia i badania nad mózgiem. Osiągnięcia tych dyscyplin potwierdzają trafność dawnych intuicji etycznych i wyjaśniają przyczyny skuteczności klasycznych praktyk duchowych.
Jak poznać siebie? Co utrudnia nam pracę nad sobą? I dlaczego dobry charakter jest ważniejszy niż osobowość?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 11.9content marketing i social media: jak przyciągnąć klientów, gry gay, berne w co grają ludzie, gta 4 solucja, kamil fejfer zawód, kuszący duet, zadania mikroekonomia, avengers świat avengers, nad brzegiem rzeki piedry, daniel pink drive, historia muzyki prezentacja, książka jeremy clarkson, spqr historia starożytnego rzymu, prosty układ pdf, mróz osiedle rzniw, nie żryj gówien książka, mickiewicz dziady cz 3…