https://woblink.com/product-publication/download/28636/epub

https://woblink.com/product-publication/download/28636/epub

1:

:

Cena:


Juliusz Cezar

Autor: William Shakespeare

„Juliusz Cezar” to dramat Szekspira oparty na prawdziwych wydarzeniach rozgrywających się w początkach naszej ery w Rzymie. Tytułowa postać nie gra jednak głównej roli – akcja skupia się na wątku spisku przeciwko dyktatorowi. Za spiskiem stoi Brutus. którego rozterki wewnętrzne doprowadzą do czynów. dzięki którym zapisze się – wcale nie złotymi zgłoskami – w historii.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 3.66


Świt. który nie nadejdzie

Autor: Remigiusz Mróz

Odważysz się wejść w przestępczy świat przedwojennej Warszawy?

Były pięściarz. Ernest Wilmański. to człowiek bez przeszłości. Stracił wszystko. co miał do stracenia. W poszukiwaniu nowego życia wyjechał do stolicy. jednak znalazł się w złym czasie i w złym miejscu. Zanim zaczął rozglądać się za pracą. praca znalazła jego i… nie miała nic wspólnego z uczciwym zarobkiem.

Wilmański wbrew swojej woli został wciągnięty w świat Banników. grupy przestępczej. która swą nazwę zawdzięcza temu. że z przeciwnikami rozprawia się tak. jak robił to słowiański demon – topiąc ich w baniach.

Ernest wspina się po gangsterskiej drabinie. nie spodziewając się. że jedna kobieta może pokrzyżować wszystkie jego plany. Ani że zjawy z przeszłości dopomną się o uwagę…

26.9: https://woblink.com/ebook/taka-jak-ty-gabriela-gargas-28611u

Cena:wędrówka dusz michael newton, jan pleszczyński, nienormalny stan rzeczy, a nie mówiłem, baldur’s gate 2 tron bhaala solucja, 613 przykazań judaizmu pdf, hesse wilk stepowy, freud kultura jako źródło cierpień, thorgal zdradzona czarodziejka, charakterystyka bohaterów ferdydurke, proroctwa michaldy, jugosławia język, fałszywy prorok, prawdziwy bohater, coś ty zrobił atenom sokratesie, zdrada kontrolowana opinie…