Bez Ciebie

Bez Ciebie

Autor: Agata Przybyłek

Jedna z najbardziej wzruszających książek Agaty Przybyłek znów dostępna! „Bez Ciebie” to bestsellerowa opowieść o tym. że czasem najlepsze. co można zrobić dla drugiej osoby. to pozwolić jej odejść…

W kamienicy syna Lucy znajduje jego pobitą żonę. Orientuje się. że to mąż zgotował Katarzynie piekło. Pod wpływem impulsu Lucy decyduje się pomóc synowej. Razem z młodym lekarzem. Alanem. zabierają dziewczynę do Toronto. gdzie przechodzi długą rekonwalescencję i powoli staje na nogi. Katarzyna zaczyna nowe życie. a między nią a lekarzem rodzi się nić porozumienia. Właśnie wtedy widmo jej bolesnej przeszłości dotkliwie daje o sobie znać…

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


Uważne współczucie

Autor: Choden

Czy jesteś gotowy zmienić swój umysł. swoje emocje i relacje z samym sobą oraz z innymi ludźmi? Stać się bardziej troskliwy i wspierający? Odzyskać życiową równowagę. pewność siebie i dobre samopoczucie? Jeśli tak. to przygotuj się na zmianę sposobu. w jaki doświadczasz swojego życia. dzięki uważności i współczuciu.

Paul Gilbert. twórca terapii skoncentrowanej na współczuciu. i Choden. opierając się na swoim długoletnim doświadczeniu. a także na wynikach badań między innymi z dziedziny psychologii ewolucyjnej i neuronauki. wyjaśniają. w jaki sposób praktykowanie uważnego współczucia sprzyja regulacji emocji. dobrostanowi i pogłębianiu relacji społecznych. Uważność to mająca ogromną moc umiejętność. która może pomóc nam żyć bardziej świadomie. ale sama nie wystarczy. by całkowicie zmienić sposób działania naszego umysłu. Aby w pełni się rozwijać. potrzebujemy współczucia. rozumianego jako wrażliwość na własne i cudze cierpienie powiązana z zaangażowanym działaniem na rzecz zapobiegania mu i jego łagodzenia. Współczucie nie jest więc słabością. pobłażaniem sobie. litością czy poddańczą życzliwością – ono wymaga odwagi. mądrości. życzliwości i zaangażowania.

Z tej książki dowiesz się. jak uważność i współczucie mogą harmonijnie współdziałać. zapewniając skuteczne i praktyczne sposoby radzenia sobie z lękiem. niepokojem. złością czy depresją. Dzięki zamieszczonym w niej ćwiczeniom wykształcisz pełną troski. współczującą postawę wobec siebie i innych. a także otworzysz się na współczucie płynące z rożnych kierunków.

Jeśli chcesz skończyć z toksyczną samokrytyką. uleczyć traumę. pokonać wstyd. czuć się osobą godną szacunku. a także bardziej życzliwie traktować siebie i innych ludzi. to ta książka wskaże ci drogę do tego.

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena: 89.9


Rok na Kwiatowej. Tom 8. Grudniowe kwiaty.

Autor: Karolina Wilczyńska

Tegoroczna zima na Kwiatowej przyniesie wiele niespodzianek! Dowiedz się. co słychać u Twoich ulubionych bohaterów w świątecznej odsłonie serii „Rok na Kwiatowej”!

Norbert czuje. że nareszcie wszystko w jego życiu zaczyna się układać. Jego firma prężnie się rozwija. więc wraz ze wspólnikiem wynajmuje nowy lokal i przyjmuje coraz więcej zleceń. Gdyby tylko udało mu się naprawić relację z najlepszą przyjaciółką… Pojawia się doskonała okazja. bo zbliżają się święta. a to przecież szczególny czas. gdy możemy pokazać najbliższym. jak bardzo nam na nich zależy. Jednak Norbert nie obawia się wyłącznie tego. czy Julia mu wybaczy. Chce jej zdradzić jeszcze pewien sekret. ale nie wie. jak dziewczyna zareaguje.

Tymczasem Danuta szykuje świąte

:

Cena:poślubić księcia sarah mallory, książka pdf za darmo, kopista bartleby, 100 lat samotnosci, porwany za mlodu, ewa okoń horodyńska, nowe przygody pana samochodzika pdf, demian hermann hesse pdf, percy jackson audiobook, jack douglas książki, proroctwo królowej saby czyli przepowiednie michaldy, zagroda zębów, cixin liu koniec śmierci, złączeni honorem pdf docer, 99 dni lata pdf, 12 prac herkulesa książka, wypożyczalnia ebooków online, bon czy ton savoir-vivre dla dzieci, sara temer…