ISBN

ISBN

9788365781819: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/dziedzice-ziemi-grzegorz-ostrowski-ildefonso-falcones-joanna-ostrowska-31797u

Cena:


Łuk Triumfalny

Autor: Erich Maria Remarque

Łuk triumfalny . powieść z roku 1946. przedstawia dramatyczne losy niemieckiego emigranta w Paryżu tuż przed wybuchem II wojny światowej. Ravic – pod takim nazwiskiem ukrywa się główny bohater – jest lekarzem i nielegalnie przeprowadza operacje w cieszącej się dobrą opinią klinice. Pewnego dnia poznaje przypadkiem kobietę. która wypełni jego puste – jak już mu się wydawało – życie. Ale innego dnia spotka. również przypadkiem. gestapowca. który go kiedyś torturował. Rozliczenie się z dramatyczną przeszłością – jakkolwiek okrutne – uwolni Ravica na nowo. „Człowiek może wiele wytrzymać” – z tą myślą wyruszy w niepewną. przymusową drogę do obozu dla uchodźców.

Erich Maria Remarque (1898–1970) należał do pokolenia. które straciło młodość w okopach I

Wydawnictwo: Kolegium Europy Wschodniej

Cena: 39.9


Plemię mentorów

Autor: Timothy Ferriss

Wszyscy potrzebujemy mentorów. Oto ponad stu spośród najlepszych na świecie.

Do kogo zwracasz się z prośbą o radę. kiedy musisz znaleźć odpowiedź na życiowe pytania? Potrzebujemy mentorów. zwłaszcza kiedy wszystko wydaje się sprzysięgać przeciwko nam. Chcąc znaleźć najlepszych mentorów dla siebie. autor czterech bestsellerów. Tim Ferriss. przepytał ponad stu ekspertów z różnych dziedzin. którzy mogliby pomóc jemu oraz tobie w poszukiwaniu właściwego kursu w życiu. Zapisując doświadczenia tych osób w postaci krótkich. ale treściwych profili. Tim dzieli się z czytelnikami ich przepisami na sukces. szczęście. sens życia i inne ważne rzeczy. Bez względu na to. przed jakim wyzwaniem albo szansą stoisz. w tej książce znajdziesz coś. co ci pomoże. na przy

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 38.9


Zabij mnie. tato

Autor: Stefan Darda

Zrozumiałem. że to był właśnie on.

Te szalone oczy mi kogoś przypominały.

Poszukiwany przez policję bezlitosny morderca.

W tym domu śmierć czuje się w powietrzu tak intensywnie. jakby ktoś rozpylił ją przed chwilą za pomocą aerozolu.

Trzynastoletnia Wiktoria wraz z dwiema młodszymi siostrami wraca ze szkoły. Dwieście metrów od mieszkania spotyka znajomych. Wysyła siostry same do domu. ale dziewczynki nie docierają do celu. Jak to możliwe?

Tymczasem psychopatyczny zabójca zostaje zwolniony z więzienia i znika. Ani „ustawa o bestiach”. ani obserwacja policji nie okazały się skuteczne. Kolejne zdarzenia świadczą o tym. że te dwie sprawy mogą się ze sobą łączyć.

Gdy działania służb nie prz

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 42.9


Mała księżniczka

Autor: Frances Hodgson Burnett

„Mała księżniczka” to niezwykle wzruszająca opowieść o rezolutnej i obdarzonej wielkim sercem Sarze. Dziewczynka wychowuje się na pensji. Z uwagi na majątek ojca początkowo traktowana jest iście po królewsku. Na skutek tragicznych wydarzeń traci wyjątkową pozycję. stając się pospolitą. źle traktowaną służącą. Mimo to zachowuje radość ducha i przyjazne nastawienie. Wkrótce los wynagrodzi jej trudy. które tak dzielnie znosiła.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788365740656: Wydawnictwo

Format

29.:

Cena:


ISBN

9788380874091: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/plemie-mentorow-timothy-ferriss-138170u

Cena:


Berek

Autor: Marcin Szczygielski

Brawurowo opowiedziana historia dwojga ludzi. których pozornie nie łączy nic poza wzajemną nienawiścią. Paweł. typowy wielkomiejski gej. i Anna. przedstawicielka moherowych beretów. choć mieszkają w jednej kamienicy. tkwią w swoich własnych światach. Żadne z nich nie jest zdolne do zaakceptowania stylu życia drugiej strony. Eskalacja ich konfliktu nieuchronnie musi doprowadzić do dramatycznej konfrontacji… Dosadne opisy. bezkompromisowa satyra i niespodziewana delikatność sprawiają. że „Berek” to lektura. od której nie sposób się oderwać.

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Latarnik

Cena: 29.9ebooki na telefon, serce diabła meghan march, namietne, aleksandra szymczyk, relewancja, logika zadania z rozwiązaniami, junichiro tanizaki, małgorzata nawrocka książki, bracia slater ryder pdf chomikuj, ustawa o ochronie konsumentów i konkurencji, wyższa szkoła w bydgoszczy, monika wacikowska, dobry pan, nieznośny milioner, caroline eriksson, ck dezerterzy książka, efekt lucyfera, nauka greckiego pdf, friend zoned…