Dość katolipy!

Dość katolipy!

Autor: Ks. Jan Kaczkowski

Z tej książki dowiesz się dlaczego Matka Boska Częstochowska nie lubi się z Matką Boską Licheńską. co to jest duchowlanka i kim jest Doda Pendolino. Zrozumiesz dlaczego większość ludzi w Polsce źle wymawia słowa „Szczęść Boże” i dlaczego profesjonalizm w Kościele to obowiązek a nie opcja dodatkowa.

 

Ta książka to osobiste. bezpośrednie. powiedziane z charakterystycznym humorem i jedne z ostatnich słów ks. Jana Kaczkowskiego.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 28.99


ISBN

9788366381865: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kobiety-holocaustu-joanna-bednarek-waxman-zoe-162939u

Cena:


Pan Tadeusz

Autor: Adam Mickiewicz

Pan Tadeusz. czyli Ostatni zajazd na Litwie – poemat Adama Mickiewicza wydany w dwóch tomach w 1834 w Paryżu. Epopeja narodowa z elementami gawędy szlacheckiej składająca się z dwunastu ksiąg pisanych wierszem. trzynastozgłoskowym aleksandrynem polskim. Lektura. którą każdy powinien mieć w swoim czytniku!

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5renata sikorska, wierzyliśmy jak nikt, ignacy krasicki, wybrane bajki, chico xavier książki, streszczenie medaliony, ołowiane dzieci, nie wart, this is the police 2, bolkowski teoria obwodów pdf, posacki, maciej siembieda, izabela urbaniak mastalerz, wydawnictwo sensus, mały ksiaze pdf, harlan coben mistyfikacja, zwiążesz, języczni, testy z przyrody klasa 4 do wydrukowania…