Opowiadania o Hanrahanie Rudym

Opowiadania o Hanrahanie Rudym

Autor: William Butler Yeats

“Opowiadania o Hanrahanie Rudym” to zbiór opowiadań William Butler Yeats. laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. poety. dramaturga i filozofa.

“Opowiadania o Hanrahanie Rudym” to zbiór opowiadań ludowych spisanych przez Yeatsa. w których opisujące on wieś irlandzką oczami urojonego bajarza. Zbiór ten zawiera różne historie oparte na ludowych opowieściach irlandzkich. a związane z Hanrahanem Rudym. które autor opracował w stylu pięknej mowy. Widać w nich zainteresowanie Yeatsa zagadnieniami walki duchowej z naturalnym porządkiem.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 9.49


ISBN

9788382262056: Wydawnictwo

Format

12.49: https://woblink.com/ebook/dziesiec-godzin-polowania-juliusz-verne-203977u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/204976/epub

1:

:

Cena:


500 milionów Begumy

Autor: Juliusz Verne

“500 milionów Begumy” to powieść Juliusza Verne’a. uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

Powieść opowiada o sposobie wykorzystania olbrzymiego spadku przez Francuza i Niemca. Francuz tworzy utopijne miasto. Niemiec buduje fabrykę broni. za pomocą której chce zniszczyć miasto Francuza. Verne wyraża w tej powieści swoje poglądy o wojnie francusko-pruskiej w 1870 roku.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 19.49


Boże Narodzenie w Nowym Jorku

Autor: Carol Marinelli

Angielka Naomi Hamilton pracuje jako opiekunka do dzieci. Tuż przed Bożym Narodzeniem jedzie do przyjaciółki do Nowego Jorku. by jej pomóc przy dziecku. W święta Naomi szczególnie doskwiera samotność i ma już dość życia na walizkach. Uczucia te nasilają się. gdy poznaje Abe’a Devereux. szwagra przyjaciółki. Zakochuje się w nim i zaczyna coraz bardziej marzyć o własnej rodzinie. Wie jednak. że Abe nie jest mężczyzną. z którym można by planować stały związek…

 

Druga część miniserii

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788382261479: Wydawnictwo

Format

8.49: https://woblink.com/ebook/powoz-nikolaj-gogol-jan-grzegorzewski-202995u

Cena:odrobina brokatu pdf, tomasz lem, nietzsche tako rzecze zaratustra, format ebook kindle, historia wewnętrzna, żeromski dzieje grzechu, zona mobi, shit show, pseudonim grek, krzysztof bielawny, cyrulik booksy, prince of persia piaski czasu poradnik, whitney g., eva skam, fredro mąż i żona, komunikacja w mediach społecznościowych, druga osoba liczby pojedynczej, neofici polscy, tijan pdf…