Robotization of production processes

Robotization of production processes

Autor: Wojciech Kaczmarek

Jest to praktyczne kompendium poświęcone ROBOTYCE. wprowadzające Czytelnika w arkana nowoczesnej wiedzy dotyczącej jednej z najbardziej rozwijających się technologii XXI wieku.

Robotyzacja procesów produkcyjnych zapozna Czytelnika z wybranymi. zrobotyzowanymi procesami technologicznymi. Materiały zawarte w książce są wynikiem prac własnych autorów. jak również stanowią zbiór przykładów prezentujących rzeczywiste aplikacje zrobotyzowane.

Publikacja poszerzona jest o zagadnienia opracowane na podstawie posiadanego zaplecza laboratoryjnego. w którego skład wchodzą stanowiska zrobotyzowanych procesów sortowania. pakowania. paletyzacji. klejenia. montażu. obsługi masz

39: https://woblink.com/ebook/informacja-w-internecie-maciej-dutko-magdalena-karciarz-147684u

Cena: Magdalena Karciarz


Glatz

Autor: Duszyński Tomasz

Kłodzko. wiosna 1920 roku. Profesor miejscowego liceum znajduje na moście okaleczone zwłoki. Kilka dni wcześniej na ruchliwej ulicy zostaje zastrzelony wysoki rangą oficer. Czy morderstwa coś łączy? Czy mieszkańcy Glatzu mogą się spodziewać kolejnych ofiar? I dlaczego do rozwiązania obu spraw sprowadzono z Berlina kapitana Wilhelma Kleina. wojskowego śledczego. którego przeszłość wydaje się równie zagadkowa jak popełnione zbrodnie?

Klein. przy wsparciu niepokornego wachmistrza Koschelli i asystenta policyjnego Jürgena Rotha. rozpoczyna dochodzenie. Wie. że na drodze staną mu zarówno miejscowi notable. jak i własne słabości. Nie przypuszcza natomiast. że sam otrzyma zaproszenie do niebezpiecznej gry.

Mistrzowsko skonstruowany kryminał Tomasza Duszyńskiego trzyma w napięciu do ostatniej strony. Jego szcz

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Miłość i zemsta

Autor: Sarah Mallory

Deborah opiekuje się bratem. który przez hulaszczy tryb życia coraz bardziej podupada na zdrowiu. Nie myśli o ułożeniu sobie życia. ale wszystko się zmienia. gdy poznaje pana Victora. Tajemniczy mężczyzna szybko zdobywa jej serce i zaufanie. Zauroczona nim Deb decyduje się na romans. Kiedy wydaje się. że wreszcie odnalazła szczęście. na jaw wychodzi prawdziwa tożsamość jej kochanka i jego rzeczywiste intencje. Upokorzona Deb nie życzy sobie dalszych kontaktów z mężczyzną. który udawał miłość. by ją uwieść i skompromitować. ale życzenia nie zawsze się spełniają.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


ISBN

9788381473620: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/infamia-maciek-jakubski-148109u

Cena:adam biernat, kielar turska, na obcej ziemi, człowiek z wysokiego zamku, czarni paweł reszka, ten dzień pdf, zaraza laura thalassa, anna łajming, rozmiar szczęścia nie daje, poradnik fallout 4, noc zywych zydow, praktyka zarządzania, czas krwawego księżyca, mademoiselle oiseau, skandal nowakowska, prokurator alicja horn, wyscig marzen, tablica poglądowa, after ebook…