Szwindel

Szwindel

Autor: Jakub Ćwiek

W zakładzie opiekuńczym umiera jeden z przywódców legendarnej grupy oszustów. Synowi. którego opuścił. zostawia w spadku zeszyt. Są w nim nie tylko spowiedź. ale również pieniądze i obietnica fortuny. Tyle że aby ją zdobyć. musi wejść w konszachty z byłym wspólnikiem ojca w niechlubnym fachu i jego wciąż działającą grupą.

Krąg to artyści przekrętu. Wiedzą. jak za pomocą darmowej kawy wyłudzić z konta kilka tysięcy. jak zgarnąć czynsz i kaucję za wynajęcie nieswojego mieszkania. a także jak ugrać grube pieniądze na lęku przed uchodźcami.

Numer. który ma im wszystkim zapewnić pieniądze. to życiowa okazja. Każdy będzie musiał dać z siebie wszystko. Jak zwykle dobrzy ludzie staną się narzędziami. marzyciele ofiarami. a cała akcja odbędzie się w św

:

Cena:


Sztuka zachowywania umiaru

Autor: Anselm Grün

Czy chciałbyś odkryć coś. co sprawi. że pewnego dnia z ulgą powiesz: „Mam wszystko. jestem spełnionym i szczęśliwym człowiekiem”?

Wyobraź sobie. że to „coś” odkrył już przed tysiąc pięciuset laty niezwykły mnich. św. Benedykt. i na tej podstawie stworzył słynną Regułę. Książka. którą trzymasz w ręce. czerpie z mądrości tamtego starożytnego tekstu.

Okazuje się bowiem. że tajemnicą szczęśliwego życia jest… sztuka zachowywania umiaru. To umiar decyduje o pełni szczęścia! Ma zasadnicze znaczenie dla zdrowia człowieka (jak mówi przysłowie: Brak umiarkowania jest żywicielką lekarzy). leczy duszę. łagodzi napięcia. Mało tego: uwalnia od presji reklam. pozwala smakować życie. czuć się bezpiecznie i uzyskać to. za czym głęboko tęsknimy. Czy warto zatem czekać na inną książkę?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 25


ISBN

9788324048694: Wydawnictwo

Format

25.99: https://woblink.com/ebook/potega-kamieni-emma-lucy-knowles-124319u

Cena:


Zapomniani bogowie

Autor: Jarosław Prusiński

W pobliżu nadnarwiańskiego grodu znaleziono ciężko rannego mężczyznę. Nie wiadomo kim jest. kto próbował go zabić i z jakiego powodu. Do swojej chaty przygarnęła go pewna wdowa. matka dwóch córek na wydaniu. Czy mężczyzna stanowi zagrożenie dla spokojnych mieszkańców grodu? A może to on jest w niebezpieczeństwie? Jaką tajemnicę nosi w sercu starsza z córek gospodyni?

Jarosław Prusiński. autor wysoko ocenianych przez Czytelników powieści fantasy Szary mag oraz zbioru opowiadań SF pod tytułem: Vortex. tym razem przenosi nas na początek X wieku. gdy Polska nazywała się Lechia. a ludzie wciąż czcili starożytnych bogów. choć chrześcijaństwo zbliżało się już wielkimi krokami do naszego kraju. Zabawna. romantyczna powieść o dawnych czasach. zwyczajach. obrządkach

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32magiczne drzewo czas robotów, jerzy ząbkowicz, janusz grzyb, do wszystkich chłopców, których kochałam online, szydłowski pracownia fizyczna pdf, poprawność polityczna po angielsku, wojciech tochman żona, jak sie nie zakochac, poranki na miodowej, autocad 2018 kurs pdf, psychologia konsumenta pdf, jak podrywać dziewczyny, tess gerritsen najnowsza książka, afekty, zakazana historia ludzkości pdf…