Niebezpieczne kosmetyki – PDF

Niebezpieczne kosmetyki – PDF

Autor: Marion Schimmelpfennig

Czy z własnej woli pozwoliłbyś na długotrwałe trucie całego organizmu? Nie? Dlaczego więc codziennie aplikujesz sobie solidną porcję chemii wraz z preparatami pielęgnacyjnymi? Autorka przez lata pracowała w branży marketingowej i miała wgląd w praktyki stosowane w przemyśle kosmetycznym. Teraz ujawnia fakty na temat toksycznych substancji w kosmetykach. Dzięki niej poznasz ich szkodliwy wpływ na zdrowie i nauczysz się je rozpoznawać. Unikniesz reakcji alergicznych. podrażnień i swędzenia. Zrozumiesz związek jaki mają toksyny z powstawaniem chorób takich jak bezpłodność. choroby tarczycy czy nowotwory. Pozbędziesz się wypadania włosów. pieczenia i przesuszonej skóry. Zaczniesz czytać etykiety i postawisz na jakość produktów. Poznaj całą prawdę o kosmetykach.

:

Cena:


Studio Astropsychologii

Format: PDF

29.2

1:

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788381711043: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/jak-dziala-ksiezyc-pdf-boland-yasmin-154081u

Cena:


Rak i witamina C w świetle badań naukowych

Autor: Pauling Linus

Noblista przez kilka dekad pracował nad wpływem witamin na ludzki organizm i stwierdził. że prawie wszyscy ludzie cierpią na niedobór witaminy C. A to właśnie ona zabezpiecza nasz organizm poprzez wzmacnianie jego naturalnych mechanizmów ochronnych. a w szczególności układu odpornościowego.

W tej. opartej na badaniach naukowych. publikacji. prezentuje bezcenne informacje na temat stosowania witaminy C jako terapii wspomagającej walkę z rakiem. Znajdziesz w niej informacje na temat rozwijania się nowotworów. najnowszych metod leczenia. roli witaminy C w ich pokonywaniu oraz reakcji chorych na podawanie wysokich dawek tej substancji. Dodatkowo otrzymasz praktyczne porady dotyczące przygotowania się do leczenia. Raka można wyleczyć.

Wydawnictwo: Studio Astrop

Cena:norwid vade mecum, powieść bolesława prusa krzyżówka, sposób na elfa mp3, indianie i blade twarze, w sieci natrętnych myśli, archetypy w literaturze, narodziny tragedii, morze białe, lawrence mark, nie odpisuj pdf, książka 365 dni pdf, p.s. wciąż cię kocham pdf, irydion pdf, buty na stole, krotochwilny, ilustrowany elementarz polskiego dizajnu, la casey kane pdf pl chomikuj…