Piękno. które pozostanie

Piękno. które pozostanie

Autor: Woodfolk Ashley

Autumn. Shay i Logan chodzą do tej samej szkoły. Wydaje się. że nic więcej ich nie łączy. Nic poza żalem i muzyką.​

 

Autumn od zawsze wiedziała. kim jest – utalentowaną artystką i lojalną przyjaciółką.

Shay definiowała siebie poprzez więź z siostrą bliźniaczką oraz swoją muzyczną pasję. 

Logan z reguły zaczynał pisać piosenki o miłości. kiedy jego własne życie uczuciowe zaczynało odbiegać od ideału.

 

Kiedy jednak każde z nich dotknęła tragedia. muzyka nagle przestała im wystarczać. Teraz Logan nie może przestać oglądać vloga swojego zmarłego chłopaka. Gniew. żal i poczucie winy całkowicie go obezwładniają. Chłopak wie. że nic nie zdoła cofnąć przykrych słów. które kiedyś wypowiedział. Shay próbuje nie widzieć w sobie odbicia siostry

24.9: https://woblink.com/ebook/zasada-jednego-ashley-saunders-leslie-saunders-143161u

Cena: Leslie Saunders


Siona Wilson

Autor: Marina Vishmidt

:

Cena:


Orzeszkowo 14

Autor: Anna Romaniuk

Już w 1639 roku zapisano. że Puszcza Białowieska „poczyna się od wsi Orzeszkowa”. Podróż z warszawskiego Dworca Śródmieście. przez Siedlce i Czeremchę. przez Wisłę i Bug. trwa zazwyczaj cztery godziny. Tuż przy torach tablica z napisem „Orzeszkowo”.

Nie za daleko od stacji kolejowej. nie za blisko sklepu – stoi dom. Otacza go. jak starych ludzi i stare drzewach. aura nostalgii. To właśnie dom. wieś. jej mieszkańcy – dawni i obecni – są bohaterami tej opowieści: polscy Białorusini. z dziada pradziada „tutejsi”. mocno związani z ziemią przodków. a oprócz nich piękna podlaska przyroda i skomplikowana historia odmierzana datami kolejnych wojen. wysiedleń. bieżeństwa.

„Orzeszkowo 14” to próba zapisania świata. który odchodzi. otwarcia na to. co dawniejsze. uważne. uczciwe spisanie widzianego i wysłuchanego.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 25.9


Śpiewajcie. z prochów. śpiewajcie

Autor: Ward Jesmyn

Jesmyn Ward. stypendystka MacArthur Genius Grant i dwukrotna laureatka National Book Award. nareszcie po polsku we współczesnej powieści o rodzinie. budowaniu tożsamości i granicach opowieści.

Trzynastoletni Jojo na swój sposób próbuje zrozumieć. co znaczy być dobrym człowiekiem. Stopniowo poznaje świat. czepiąc zarówno z bliskich mu wzorców. rodzinnych opowieści oraz legend.

Splot wydarzeń zabierze go w podróż do więzienia stanowego Parchman w mrocznym sercu Missisipi. gdzie natrafi na pewnego udręczonego chłopca. który nosi w sobie całe zło amerykańskiego Południa. On również nauczy Jojo czegoś na temat człowieczeństwa. a także dziedzictwa. przemocy i miłości.

***

„Głęboka wiwisekcja amerykańskich koszmarów. Lektura obowiązkowa”. Margaret Atwo

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


ISBN

9788380756502: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/do-dziewczyn-ktore-czuly-zbyt-wiele-brittainy-c-cherry-kandi-steiner-143268u

Cena: Kandi Steiner


ISBN

9788381420051: Wydawnictwo

Format

24.95: https://woblink.com/ebook/literatura-polska-wobec-ludobojstwa-arkadiusz-morawiec-145361u

Cena:


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/143952/epub

1:

:

Cena:żartowałam, noskawery, budowa fliszowa, joanna bątkiewicz-brożek, biblioteka ebooków, kiedy pozwolić kiedy zabronić, chrostowski, sprawdzian ekologia puls życia 3 pdf odpowiedzi, lwów dziewczyny, książki o czarnobylu, hotel polski żydzi, niezwyczajna samantha young, wolfenstein 2 misje poboczne, bełza katechizm, prawo cywilne w pigułce pdf, puls życia 1 sprawdziany pdf, małgorzata przygońska, cień wiatru pdf, karolcia lektura…