50 wesel i pogrzeb

50 wesel i pogrzeb

Autor: Magdalena Kubasiewicz

Monikę. świeżo upieczoną pannę młodą. znaleziono martwą w wannie w kilka godzin po ślubie. Brak jasnych dowodów na to. że jej małżonek. Patryk. maczał w sprawie palce. ale policja zdaje się to podejrzewać. a sąsiedzi i prasa – już wydali wyrok.

Emilia Brzeska. fotografka i najlepsza przyjaciółka pana młodego. postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. W miarę postępów prywatnego. amatorskiego śledztwa Emilia odkrywa. że śmierć Moniki mogła mieć związek z jej przeszłością. Jakie tajemnice skrywała żona Patryka – i czy nie sprowadzą one niebezpieczeństwa na jej męża oraz Emilię…?

Wydawnictwo: Czarna Dama

Cena: 17.94


Powtórka z morderstwa

Autor: Monika Szwaja

Kryminał czy może raczej kryminałek. jeśli weźmiemy pod uwagę. że jest trochę niepoważny (o ile morderstwo może być niepoważne!).

Jak twierdzi Autorka. wszystko zaczęło się od momentu. kiedy zobaczyła swojego telewizyjnego kolegę taszczącego na przełaj przez studio wielkie pudło z reflektorami i zaczęła się zastanawiać. co by było. gdyby kolega zamiast świateł znalazł w pudle nieboszczyka… W efekcie powstał zabawny kryminał. którego akcja toczy się w środowisku telewizyjnym i gdzie spotykają się postaci z wszystkich dotychczas wydanych książek Moniki Szwai. Oczywiście rzecz jest całkowitą i absolutną fikcją. wymyślone telewizyjne morderstwo pozwoliło jednak autorce na opisanie pewnych zjawisk. które nie tylko w telewizji występować mogą i czasem. niestety. występują. Jak

28.72: https://woblink.com/ebook/zima-czarownicy-katherine-arden-katarzyna-bienkowska-177944u

Cena:obywatel i małgorzata, zdrada kontrolowana czy warto, babcia rabuś audiobook chomikuj, zgrzewanie tarciowe, o miłości i innych demonach, nowoczesna biblioteka, instrukcja obslugi faceta, arkadiusz jeziorski, autor komedii miarka za miarkę, stronghold krzyżowiec, troszyński ćwiczenia położnicze pdf, język internetu, człowiek w poszukiwaniu sensu pdf, sprawdzian z matematyki klasa 6, staropolskie kolędy, joanna krzyżanek…