Piękna spadkobierczyni

Piękna spadkobierczyni

Autor: Dani Wade

Rhett Brannon przyjmuje zlecenie od udziałowców koncernu Hyatt Heights. Oficjalnie ma zostać konsultantem w firmie. a naprawdę wykazać. że Trinity Hyatt. wdowa po zmarłym niedawno Michaelu Hyatcie. jest oszustką. Zleceniodawcy uważają. że skłoniła go do ślubu podstępem. by dobrać się do jego fortuny. Ale znalezienie dowodów na to. że Trinity jest intrygantką. nie jest łatwe. Rhett zaczyna podejrzewać. że to jego klienci kierują się niskimi pobudkami. a Trinity ma czystą kartę. Jest także bardzo atrakcyjną kobietą. Rhett nie potrafi ukryć. że jej pożąda…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Nauczyciel wczesnej edukacji wobec zmian społeczno-kulturowych

Autor:

Przekazywana do rąk Czytelnika książka to kolejny tom podejmujący tematykę nauczyciela wczesnej edukacji (seria „Wczesna Edukacja’) pod redakcją pracowników Katedry Pedagogiki Wieku Dziecięcego Uniwersytetu Łódzkiego. W każdej kolejnej publikacji z tej serii autorzy zajmują się nowym ważnym problemem dotyczącym podmiotu badań – nauczyciela wczesnej edukacji. W prezentowanym tomie koncentrują się na postawach nauczycieli wobec zmian społecznych i kulturowych. a także na oczekiwaniach społecznych wobec nauczycieli. W zamierzeniu odbiorcą książki jest współczesny kreatywny nauczyciel. którego modelową sylwetkę można odczytać z poszczególnych tekstów: nauczyciel taki jest kreatorem dialogu międzykulturowego. potrafi również kreować własny wizerunek. kształtuje warunki do wolności. wyzwala twórczość uczniów. personalizuje edukację. dostosowuje ją do konkretnej rzeczywistości. traktuje nauczanie jako formę sztuki. która wymaga od niego mądrości._x000D_ W tej samej serii ukażą się: Nauczyciel wczesnej edukacji. Rozwijanie kompetencji zawodowych (red. Wiesława Leżańska. Dorota Radzikowska) oraz Nauczyciel wczesnej edukacji kreatorem środowiska edukacyjnego dziecka (red. Elżbieta Płóciennik. Dorota Radzikowska).

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 16.95


:

:

Cena:


Superbohater z antyku. Tom 5. Apollo i tajemnicza wiadomość!

Autor: Stella Tarakson

Pełne humoru i przygód wprowadzenie do mitów greckich: opowieść o chłopcu. który sprawdza na własnej skórze. jak to jest być bohaterem.

Dlaczego postać Tima znajduje się na zdobieniach starożytnej wazy w londyńskim muzeum? Czy Hera planuje go w niej uwięzić? Kiedy? Jak? Tim potrzebuje kogoś. kto potrafi przewidzieć przyszłość… ale chwila. ten ktoś nie lubi dawać autografów! Jedno jest pewne: gdy na scenę wchodzą wymiotujące punki. lecą na nich owoce granatu i nadciąga tornado motyli. może zapanować chaos!

Wydawnictwo: Heraclon International

Cena: 21.95sztuka zapolskiej, 12 zasad życia jordan peterson, zew krwi książka, mortyr 3 akcje dywersyjne, małgorzata kita, pójdę za tobą wszędzie, niemiecki dla pielęgniarek pdf, liczby i działania sprawdzian klasa 4, książka powstanie warszawskie, 365 dni książka online, hanna krauss, kobieta na krańcu świata książka, lem katar, zarządzanie teoria i praktyka pdf, bogowie edenu pdf, john cross, czas na czasownik…