Bez przedawnienia

Bez przedawnienia

Autor: Tomasz Kin

Wydział Spraw Otwartych i Niewyjaśnionych to ostatnia szansa na ujęcie sprawców. zanim zbrodnia się przedawni. Praca policjantów z Archiwum X to nie tylko spektakularne sukcesy. jak odzyskanie skradzionego obrazu Moneta czy wyrok skazujący dla potrójnego zabójcy z Opola Lubelskiego. ale też porażki jak ta. gdy mimo dowodów nie udało się zatrzymać mordercy recepcjonistki hotelu w Jaśle. Czy istnieje zbrodnia doskonała? Dlaczego nie wszystkich zbrodniarzy udaje się złapać?

Tomasz Kin Dziennikarz i autor. Redaktor naczelny Exklusiv. Twórca pierwszego radiowego talk-show „7 Grzechów Głównych” – Antyradio i „Rezerwat” – radio PIN. Przez 4 lata lat w radiowej suterenie przesłuchiwał najgłośniejszych twórców muzyki niezależnej. tworząc pionierską audycję z muzyka na żywo – radio Roxy. Przez 9 lat prowadzący programy w TVN Style i TVN Warszawa. W 2016 objechał świat. by spotkać się z polskimi emigrantami w dokumentalnym 10 odcinkowym cyklu „Sukces Nie Zna Granic”. Miłośnik wywiadów z niezwykłymi postaciami życia publicznego. Pisał felietony do Razem. Wprost i Zwierciadła.

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska

Cena: 24.9


ISBN

9788381358316: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/one-plona-jasniej-shobha-rao-176164u

Cena:


Ciało kobiety. mądrość kobiety

Autor: Christiane Northrup

„Ciało kobiety. mądrość kobiety” dr Christiane Northrup to ekscytująca podróż przez kobiecość w wymiarze fizycznym i duchowym. Książka. która na zawsze zmieni twoje życie. sprawiając. że inaczej spojrzysz na swoje ciało i zrozumiesz zachodzące w nim procesy. a także poczujesz przepływającą przez ciebie energię oraz odmienisz swoje relacje z samą sobą i ze swoim otoczeniem. Jesteś całością: ty. twoje ciało. twój duch. Poznaj siebie i zadbaj o swoje zdrowie.

Zastanów się nad tym. jak traktowane jest kobiece ciało. Odsłaniane. gdy ktoś szuka w nim biznesowych korzyści i zasłaniane z oburzeniem. gdy spełnia swoje naturalne funkcje. Doświadczające procesów. które brzydzą i wiążą się z tabu i poddawane niekończącym się zabiegom. by le

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


ISBN

9788363243784: Wydawnictwo

Format

17: https://woblink.com/ebook/porady-duchowe-ojca-pio-ojciec-pio-joanna-swiatkiewicz-185081u

Cena: Joanna Świątkiewicz


180127

29.9: https://woblink.com/ebook/cena-szczescia-krystyna-mirek-180127u

1

:

Cena:weblink, biblioteka audiobooki za darmo, książki anny lewandowskiej, wojciech gadowski, diablo 3 czarownik build udręka, audubon. na skrzydłach świata, ewa wyrwał, meliczność, substancja nieuporządkowana, infor pity 2014, jarosław brach, adhd książka, paweł grzybowski, edyta pawlik, czesław bywalec, czerwona zaraza książka…