ISBN

ISBN

9788366195936: Wydawnictwo

Format

11.99: https://woblink.com/ebook/ostatni-skok-malgorzata-rogala-187398u

Cena:


Ruchomy Zamek Hauru

Autor: Diana Wynne Jones

KULTOWA POWIEŚĆ. NA PODSTAWIE KTÓREJ POWSTAŁA LEGENDARNA ANIMACJA

Młoda Sophie Kapeluszniczka. z krainy zwanej Ingarią. przykuwa niechcianą uwagę czarownicy i zostaje zamieniona w staruszkę… Decydując. że nie ma nic do stracenia. wyrusza do ruchomego zamku czarodzieja Hauru. który podobno zjada dusze młodych dziewcząt…

W zamku Sophie spotyka Michaela. ucznia Hauru. oraz Kalcyfera. demona ognia. z którym zawiera pewien pakt.

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 32.9


Ktoś jest w twoim domu

Autor: Stephanie Perkins

Minął prawie rok. odkąd Makani Young zamieszkała w domu babci w samym środku kukurydzianej Nebraski. lecz dziewczyna wciąż jeszcze przyzwyczaja się do nowych śródlądowych warunków. I ciągle prześladuje ją przeszłość z czasów życia na Hawajach…

Nagle wokół niej zaczynają ginąć uczniowie z jej liceum. Osborne High – jedno po drugim. w serii okrutnych morderstw. z których każde ma coraz bardziej makabryczny charakter od poprzedniego. Do tego nieuchwytny zabójca wydaje się wiedzieć o ofiarach znacznie więcej. niż reszta mieszkańców. Przerażenie w miasteczku rośnie. a polowanie na mordercę nie odnosi zamierzonego skutku – wręcz przeciwnie. zwiększa jego pewność siebie.

Natomiast Makani musi stawić czoło własnym mrocznym sekretom…

Horror jest bliżej niż sądzisz…

„Najlepszy thriller sezonu…. Fani gatunku poczują się jak w domu dzięki tej książce. w której można poczuć atmosferę współczesnych filmowych slasherów. takich jak: Krzyk czy Koszmar minionego lata i w której znajdziemy charyzmatyczne postaci i emocje typowe dla współczesnych Young Adults ”.

MASHABLE

Ktoś jest w twoim domu to wstrząsająca i niesamowicie wciągająca lektura z wybitną galerią postaci. cudownie przerażającą scenerią i absolutnie bezlitosną liczbą trupów. Ten slasher znakomicie napisany przez jedną z najlepszych współczesnych amerykańskich pisarek z gatunku Young Adults najlepiej czytać w nocy z dużą miską popcornu na kolanach”.

COURTNEY SUMMERS. autorka bestsellera Sadie

„Perkins uspokaja czytelników żyjących w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa. a potem wbija i przekręca nóż. A gdy trup ściele się gęsto. czytelnik zaczyna się zastanawiać nad motywami zabójcy i zadaje sobie pytanie. gdzie to wszystko się skończy”.

PUBLISHERS WEEKLY

„Zanim zaczniecie czytać tę jeżącą włos na głowie opowieść. włączcie w domu wszystkie światła!”.

SEVENTEEN

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


MILF – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„Interesuje mnie tylko seks. nie chcę wplątywać się w żadne zobowiązania.

W pokoju zalega cisza. Powiedziała o słowo za dużo? Nagle wyrzuciła z siebie wszystko. co od dawna chodziło jej po głowie. popadła w amok. Tak po prostu. Spojrzała na Nicka. Nie ma czasu nawet zastanowić się nad tym. co mu właśnie naopowiadała. bo nagle on przerywa milczenie:

– Może mogę w tym pani pomóc’.

Jane Wilson wie. że to nieodpowiednie. że to kłóci się z ogólnie przyjętymi zasadami czy choćby tym. że jest matką. ale nie może się powstrzymać. Nick wynajmuje mieszkanie z jej synem. Jest od niej o wiele młodszy. Gdy nadarza się okazja do spotkania. powstaje między nimi erotyczne napięcie. Niewinna sprawa prowadzi do namiętnego seksu.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:patron małżeństw w kryzysie, anatomia i fizjologia zwierząt pdf, gramatyka jezyka polskiego, chomikuj 365 dni, tatarkiewicz dzieje sześciu pojęć, zwichrowane, metoda ndt bobath książka, prawy umysl, alternatywne i wspomagające metody komunikacji, achaja tom 3 pdf, larsson katalog, aplikacja prokuratorska testy, finanse publiczne test, mizerski, lawa owce i lodowce, prekariat co to, lady m chomikuj, duma i uprzedzenie ebook, marek mączyński…