ISBN

ISBN

9788381037273: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/ta-sama-rzeka-edyta-swietek-204361u

Cena:


Więź. Dlaczego rodzice powinni być ważniejsi od kolegów

Autor: Gordon Neufeld

Psycholog kliniczny oraz lekarz medycyny łączą siły. by zmierzyć się z jedną z najbardziej niezrozumiałych tendencji. która coraz silniej uwidacznia się wśród młodych pokoleń. Doktor Gordon Neufeld i Gabor Maté szukają odpowiedzi na trudne pytanie: dlaczego dzieci stawiają kolegów wyżej niż rodziców?

Książka Więź ułatwia rodzicom zrozumienie tego niepokojącego zjawiska i proponuje rozwiązania mające przywrócić intuicyjnej więzi między dzieckiem a rodzicem należne jej pierwszeństwo. ustalić właściwą hierarchię w domu i odzyskać zaufanie i miłość swoich dzieci.

Koncepcje. zasady i praktyczne porady zawarte w książce pomogą rodzicom w zapewnieniu dzieciom tego. co przewidziała natura: prawdziwej bliskości. bezpieczeństwa i ciepła oraz możliwość przekazania wartości często nieobecnych w relacjach z rówieśnikami.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 44.9


Diabelski hrabia

Autor: Bel Melisa

Jocelyn zna hrabiego Winstona od dziecka. Nie wie. że ten mroczny mężczyzna był w niej niegdyś zakochany. Kiedy wychodzi za mąż za jego kuzyna. Edwarda Ashtona. hrabia. nie mogąc przestać o niej myśleć. zaciąga się na front.

 

Kilka lat później mąż dziewczyny umiera. zostawiając po sobie jedynie ogromne długi i list. w którym nakazuje żonie szukać pomocy właśnie u lorda Winstona.

 

Gdy lady Ashton zjawia się w ponurej rezydencji hrabiego. ledwie go rozpoznaje w demonicznej. barczystej postaci o przeszywająco zimnym wzroku. Zdana na jego łaskę nie rozumie napięcia. jakie zaczyna się między nimi rodzić.

 

Tymczasem na scenie pojawia się oszałamiająco przystojny baron. który jest gotów ofiarować jej wszystko. czego kiedykolwiek pragnęła…

 

29.99: https://woblink.com/ebook/diabel-tylko-sie-usmiechnal-sylwia-brataniec-196701u

Cena:


ISBN

9788382152869: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/61-godzin-lee-child-andrzej-szulc-200856u

Cena:


ISBN

9788395735943: Wydawnictwo

Format

65: https://woblink.com/ebook/psalmy-adam-szustak-op-206381u

Cena:książki do ebooka, olga tokarczuk lalka i perła, gra na cudzym boisku, alchemik (powieść), podstawy ekonomii roman milewski, budowa silnika samochodu, tajemnice szczęścia pdf, beata glinka, podrozniczka, pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego pdf, gustaw herling-grudziński książki, dziecko z zaburzeniami zachowania w szkole, typy osobowości test do druku, dawca przysięgi pdf, templariusze książka, julia buczek, techniki erystyczne, opowieści o niewidzialnym, uwikłani tom 5 pdf, mobbing literatura, star wars jedi fallen order poradnik, modyfikowany węgiel online…