ISBN

ISBN

9788381358149: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/jak-sobie-odpuscic-james-breakwell-148334u

Cena:


Nazywam się Milion

Autor: Krawczyk Karina

W świecie. gdzie dane jest ci wszystko za jednym kliknięciem. gdzie cała wiedza podana jest na tacy… tracisz tożsamość i pamięć. Wszystko. co potrafisz. to pisać i czytać. Nikt cię nie zna. nikt cię nie szuka. Gdzie pójść? W co wierzyć? Komu ufać?

Pascal Kirski. komisarz lubelskiej policji właśnie wraca ze szpitala i rzuca się w wir walki w gangiem narkotykowym. którego działania zbierają śmiertelne żniwo wśród eksperymentującej młodzieży. Niemal codziennie kraj obiega informacja o kolejnych ofiarach dopalaczy. Jednocześnie w szpitalu psychiatrycznym przebywa cierpiąca na amnezję dziewczyna. która prosi Kirskiego o pomoc w odnalezieniu swojej tożsamości. Jedyne. co ma. to dręczące ją sny o kobiecie. którą jak się wydaje. kiedyś znała.

Czy targany emocjami or

:

Cena:


148135

29.9: https://woblink.com/ebook/aleja-potepienia-roger-zelazny-zbigniew-a-krolicki-148135u

1

:

Cena:


SKAM Sezon 1: Eva

Autor: Julie Andem

Światowy fenomen! Książka na podstawie serialu. który pokochali młodzi widzowie na całym świecie!

Scenariusze do sezonu 1 serialu Skam. w formie. w jakiej zostały napisane.

Książka zawiera nigdy nienagrane sceny. komentarze i dialogi. które później wycięto.

Seria SKAM to oryginalne scenariusze kultowego już serialu internetowego. który odniósł sukces na całym świecie.

Każdy z czterech tomów zawiera scenariusz jednego z sezonów wyemitowanych pomiędzy 2015 i 2017 rokiem. W książkach znajdziemy ponadto nieuwzględnione w serialu sceny. wycięte podczas montażu kwestie. napisane na nowo prologi i epilogi. jak również komentarze twórczyni SKAM. Julie Andem. oraz nieupubliczniane wcześniej notatki. Książki z serii SKAM składają się na przewodnik po świecie. który zafascynował całe pokolenie. Odkryj na nowo losy Evy. Noory. Isaka oraz Sany i zbliż się do nich bardziej. niż kiedykolwiek wcześniej.

W SKAM Sezon 1: Eva śledzimy losy Evy Kviig Mohn. nastolatki rozpoczynającej naukę w szkole średniej. Dziewczyna zaczyna spotykać się z Jonasem. ale nowy związek wpływa negatywnie na jej przyjaźń z byłą partnerką ukochanego. Pierwsza klasa Evy w Liceum im. Hartviga Nissena to trudny okres miłości. zdrady i zerwanych więzów – ale i nawiązywania nowych przyjaźni z Noorą. Chris. Vilde i Saną.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9zasada dekorum, kolejne 365 dni pdf free, książki pdf do ściągnięcia, historia administracji pdf, olg tokarczuk, pielęgniarki książka, nemezis i inne utwory poetyckie, marzena rogalska wyprzedaż snów, królestwo jo nesbo, nana bekher, przygody odyseusza, słownictwo dom angielski ćwiczenia pdf, potega umyslu, chłopi część 1, marek lehnert głos, dzieła filozoficzne, szczęśliwy jak duńczyk…