Zakłamani

Zakłamani

Autor: Joanna Dulewicz

Seria morderstw. korupcja. handel żywym towarem i ludzie jak demony. oplątani siecią kłamstw…

Prezes zarządu spółki medycznej i szef prywatnego kieleckiego szpitala ginie bez wieści. Rok później jego żona wraca na stałe do rodzinnego miasteczka. Pracująca dotychczas w szkole jako polonistka Eryka staje się prawną reprezentantką interesów męża. zasiada w zarządzie spółki i zostaje szefową szpitala.

Wkrótce pod jej domem zostają odnalezione zwłoki pobitej i zgwałconej Ukrainki. Sprawę przejmuje kielecka policja. w której pracę rozpoczyna właśnie Patryk Wroński. były uczeń Eryki. Zgłębia on tajniki zawodu pod okiem pani inspektor. która słynie z niestandardowych metod pracy i niewyparzonego języka…

Już wkrótce przyjdzie im zmierzyć się z niewyobrażalnym złem.

29.9: https://woblink.com/ebook/nasze-wszystkie-swiatla-jamie-mcguire-183052u

Cena:


Zdarzyło się wczoraj

Autor: Maura Ellen Stokes

Poruszająca i trafiająca prosto w serce. szczera opowieść o młodej dziewczynie. która musi zmierzyć się z utratą najbliższej przyjaciółki

Czternastoletnia Sam kocha koszykówkę. Swoją pasję dzieli z Reagan. która jest jej bratnią duszą. Wie. że może zwierzyć jej się ze wszystkiego i ich przyjaźń przetrwa każdą próbę. Jednak to. co zdarzyło się wczoraj. sprawiło. że świat Sam legł w gruzach.

Przyszła niespodziewanie. Zmieniła wszystko. Nagła śmierć Reagan na boisku obudziła w Sam bolesne uczucia samotności i bezradności. Jak ma dalej żyć bez osoby. którą tak bardzo kochała?

Z pomocą przychodzi sama Reagan. Czy słysząc w swojej głowie jej głos Sam znajdzie w sobie siłę. aby pogodzić się ze stratą i odnaleźć w nowej rzeczywistości?

31.9: https://woblink.com/ebook/skoczkowie-dariusz-jaron-183120u

Cena:


Estera. Królewskie piękno

Autor: Hunt Angela

Opowieść o pięknie. które kruszy twarde serca tyranów.

I o kobiecej sile. która musi pokonać zamieszkujące w nich demony.

Beztroskie życie Hadassy kończy się. kiedy zostaje porwana do haremu króla Kserksesa. Młoda Żydówka w jednej chwili traci wszystko – wolność. rodzinę. a nawet imię. By ukryć swą prawdziwą tożsamość. nazywa siebie Esterą.

Miała być jedną z wielu nałożnic władcy. jednak niespotykane piękno dziewczyny sprawia. że Kserkses oddaje jej nie tylko serce. ale i królestwo. Niestety. pałac okazuje się dla Estery złotą klatką. a serce tyrana skrywa w sobie demony. z którymi trudno wygrać.

Czy niewinna dziewczyna ośmieli się przeciwstawić najpotężniejszemu władcy?

Czy zaryzykuje wszystko. aby stanąć w obronie tego.

29.9: https://woblink.com/ebook/milosc-az-po-rozwod-gaska-kinga-183050u

Cena:


ISBN

9788381951371: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/milosc-az-po-rozwod-gaska-kinga-183050u

Cena:


Krew woła z ziemi. Holocaust w Europie 1939-1945

Autor: Adam Stankiewicz

Niniejsza publikacja obejmuje następujące rozdziały: – Syntetyczna geneza antysemityzmu na świecie. – Lata wojny 1939–1941. w którym zawarto informację na temat programu eutanazji osób uposledzonych psychicznie; początkach okupacji w Polsce i jej wpływu na życie tutejszych Żydów; planów nazistowskich wobec Żydów w Europie. które w ówczesnym czasie nie były sprecyzowane; metod eksterminacji Żydów na terenach ZSRS po wybuchu wojny Niemiecko-Sowieckiej oraz temat pierwszych obozów zagłady na terenie Kraju Warty i Generalnego Gubernatorstwa. – Lata wojny 1942–1945. w którym znajdziemy opis osławionej konferencji w Wannsee poświęconej planom władz III Rzeszy wobec Żydów; opis pozostałych obozów zagłady na terenie GG; likwidacji getta w Warszawi

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 11matematyka powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego pdf, jak poderwać, george gordon byron książki, katedra najświętszej marii w paryżu pdf, dieta młynarskiego, o nieistnieniu boga, sekrety sztokholmu, rysunek techniczny dla mechaników lewandowski, marek gągolewski, tyrion lannister ksiazka, carol marinelli, jim simons, sonet 4 mikołaj sęp szarzyński, voblink, mikrobiologia techniczna, dary aniołów miasto popiołów, nana pdf, sense and sensibility pdf, czerwone tarcze…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin