Zdrada

Zdrada

Autor: Paulo Coelho

Linda ma 31 lat. Wszyscy uważają. że ma wspaniałe życie. Mieszka w Szwajcarii. w jednym z najbezpieczniejszych państw świata. Ma kochającego męża. urocze i dobrze wychowane dzieci oraz świetną pracę dziennikarki. Jednak zaczyna buntować się przeciw rutynie i przewidywalności swojego życia. Nie jest w stanie dłużej udawać. że jest szczęśliwa. gdy w rzeczywistości czuje jedynie apatię. Wszystko zmienia się. kiedy spotyka swojego byłego chłopaka. Jakub jest znanym politykiem. z którym przeprowadza wywiad. Podczas spotkania budzi się w niej dawno zapomniane uczucie – pożądanie. Wbrew wszystkiemu postanawia zdobyć dawną miłość. Chcąc osiągnąć swój cel. musi sięgnąć dna ludzkich uczuć. by na koniec odnaleźć szczęście. «Lepiej nie żyć wcale niż nie kochać» Paulo Coelho

Wydawnictwo: Drzewo

Cena:


Inne Światy

Autor: Jakub Małecki

Niesamowite obrazy Jakuba Różalskiego i ich nieoczywisty przekaz budzący niepokój. często grozę. znajdują odzwierciedlenie w historiach stworzonych przez znakomitych autorów.

Opowiadanie Sylwii Chutnik to oniryczny. groteskowy zapis nocy spędzonej w praskim szpitalu. Aneta Jadowska przenosi nas do tatarskich Bahonik z początku XX wieku. Anna Kańtochprzedstawia historię alternatywną Polski roku 1943 – kraju dobrobytu rządzonego przez króla Jana VI Sobieskiego. Aleksandra Zielińska umieściła akcję w górniczej osadzie przy nieczynnej kopalni. w której trzewia zapuszcza się mały chłopiec.

Jacek Dukaj olśniewa kunsztem. opowiadając o Japonii z okresu Meiji. inżynierze z dalekiego Kraju. Którego Nie Ma. i jego latających maszynach z metalu lżejszego od powietrza. 

32.99: https://woblink.com/ebook/mindhunter-podroz-w-ciemnosc-john-douglas-mark-olshaker-134604u

Cena: Mark Olshaker


Jak mówić. … Jak mówić. żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać. żeby dzieci do nas mówiły

Autor: Adele Faber

Praktyczne ćwiczenia i wskazówki ułatwiające opanowanie sztuki komunikowania się z dziećmi – i… nie tylko z nimi – sprawiają. że książka jest przeznaczona dla każdego. kto chciałby lepiej rozumieć i mądrzej kochać dzieci oraz być przez dzieci kochanym i rozumianym. Nowe wydanie zostało poszerzone o posłowie ‚Nowe pokolenie’. które napisała Joanna Faber. córka jednej z autorek.  Wychowana według metod przedstawianych w książce dzieli się doświadczeniami z dzieciństwa i wraz z rodzicami podejmuje wyzwania nowych czasów. szukając nowych rozwiązań.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 30


Wielki Ogarniacz Życia

Autor: Pani Bukowa

Nie chodzę na fitness. nie jem jarmużu. nie przesiaduję z ajfonem w popularnych kawiarniach popijając latte macchiato. ani nie biegam (Boże broń!). A mimo to żyję i mam się dobrze. Szokujące. wiem. 

Ta książka pokaże wam. jak być szczęśliwym nie robiąc niczego. co się powinno.

Pani Bukowa – kobieta. której nieudolne próby ogarnięcia życia śledzi na facebooku już niemal pół miliona osób. Mówi otwarcie to. co myślą wszyscy. Lubi jedzenie i internety. I wino. I leżeć sobie.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 22.99


Zdrada scenarzystów

Autor: Wojciech Nerkowski

Dynamiczny montaż. zabawna intryga i cięte riposty. Scenarzyści w najlepszej formie!

Ekscentryczna ekipa filmowców wyrusza na Teneryfę kręcić kryminał pod tytułem „Spisek scenarzystów”. Wszystko miało iść jak z płatka. lecz już pierwszego dnia na planie dochodzi do zabójstwa jednego z głównych aktorów. Scenarzyści rozpoczynają własne śledztwo. Kuba popada w paranoję. a Sylwia próbuje przemówić ekipie do rozsądku. Ich śledztwo nabiera rumieńców. bo morderca nie zwalnia tempa i wysyła sygnały. że na jednym trupie nie skończy. 

Zamieszanie wokół filmu sprzyja promocji i sławie. dlatego wydaje się. że to był czyjś precyzyjny plan. Tylko kto mógł wpaść na tak przewrotny pomysł? Czy przebojowym filmowcom uda się odnaleźć mordercę. zanim sami staną się ofiarami?

Wojciech

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 31.9


ISBN

9788377858134: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/portret-doriana-graya-dodruk-oscar-wilde-jerzy-lozinski-18166u

Cena:pamięć absolutna nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia, ebooki za darmo, przysłowia o człowieku, farmakologia kostowski pdf, max weber etyka protestancka a duch kapitalizmu, bezpieczeństwo i technika pożarnicza, umberto eco jak napisać pracę dyplomową, własny pokój virginia woolf, chemia medyczna steinhilber, holocaustu, rodzic mozna latwiej, lisiak ireneusz, mniej marta sapała, baranovski czułe miejsce chomikuj, audiacja, chłopcy z ferajny książka, ebook pdf, pollyanna pdf, streszczenie ani z zielonego wzgórza rozdziały, małecki zadra…