ISBN

ISBN

9788726314397: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/hotel-california-opowiadanie-erotyczne-jones-julie-199078u

Cena:


Śpiąca królewna

Autor: Bracia Grimm

W dalekim królestwie na świat przyszło długo oczekiwane dziecko. Król wydał ucztę na cześć córeczki. zaprosił dwanaście wróżek. które miały zadbać o szczęście królewny. Podczas uroczystości pojawiła się trzynasta wróżka. która nie została zaproszona. Wypowiedziała zaklęcie. mające uśmiercić królewnę w dniu jej piętnastych urodzin. Dzięki czarowi jednej z dobrych wróżek udało się zamienić życzenie śmierci na stuletni sen.

W publikacji wykorzystano oryginalny tekst z 1931 roku. opublikowany ówcześnie pod tytułem „Zaklęta królewna’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


ISBN

9788711771723: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/zamek-strachu-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199404u

Cena:


O czterech muzykantach z Bremy

Autor: Bracia Grimm

Osioł. pies. kot i kogut. okrutnie potraktowani przez swoich właścicieli. postanowili zostać muzykantami. Zwierzęta wyruszyły do Bremy. Podczas drogi natknęły się na dom. w którym mieszkali zbójcy. Baśń. która pokazuje. jak ważne są moc przyjaźni i wspólnotowe działanie.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Tajemnicze morderstwo. nowy popis bandy usypiaczy

Autor: Ludwik Marian Kurnatowski

Dwie znane artystki Cafe Variete „Bouff’ zostały zaatakowane w swoim mieszkaniu. Jedna z nich zmarła. druga w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Obie kobiety padły ofiarą bandy usypiaczy. Przestępcy odurzają ofiary morfiną. by obrabować ich mienie. Do akcji wkracza wieloletni nadkomisarz Policji Śledczej Ludwik Kurnatowski. który na swoim koncie ma już wykrycie jednego z usypiaczy – Holendra. Czy i tym razem znajdzie sprawców?

Opowiadanie kryminalne oparte na faktach. Ludwik Kurnatowski dzieli się z czytelnikami wspomnieniami z pracy. Autor wydobywa na światło dzienne sprawy tajemniczych włamań. niecodziennych fałszerstw i brutalnych mordów. Zdradza. jakimi prawami rządził się ówczesny świat kryminalny i kim byli jego przedstawiciele.

4.99: https://woblink.com/ebook/krwawa-nic-zycia-i-zbrodni-wiktora-zielinskiego-ludwik-marian-kurnatowski-199139u

Cena:anatomia testy, paweł jurek, mistyka kobiecości betty friedan, kołysanka z auschwitz pdf, mróz ekspozycja pdf, nowak andrzej dzieje polski, remigiusz mróz pdf, zmierzch lubieżnego dziada, pasje utajone, przemysław szustakiewicz, joanna olech dynastia miziołków pdf za darmo, literatura faktu top 10, bolkowski elektrotechnika pdf, chłopcy z placu broni wypracowania, zadania maturalne z genetyki, peter nimble i magiczne oczy, o bogdan kocańda, halina kamińska, bez serca willow winters pdf, chmielarz, książka harry potter, nie narzekaj, techniki zapamiętywania pdf, severski audiobook…