To. czego potrzebuję

To. czego potrzebuję

Autor: J. Daniels

OTO NOWA. PEŁNA NAMIĘTNOŚCI POWIEŚĆ AUTORKI BESTSELLERÓW „NEW YORK TIMESA” J. DANIELS! Riley Tennyson nigdy nie uważała się za piękność. Kiedy więc CJ Tully. przystojny policjant. zagaduje ją przy barze podczas wesela jej brata. nie może uwierzyć. że to może być coś poważnego. Spędzoną z nim upojną noc uważa za błąd. Dodatkowo utwierdza się w tym przekonaniu po powrocie z weselnej imprezy. gdy Richard. prawie jej były chłopak. wyznaje. że wciąż darzy ją uczuciem. Dziewczyna postanawia zapomnieć o namiętnych chwilach z policjantem i wieść przykładne życie z chłopakiem. ale serce i niespodziewane zdarzenia nie pozwalają jej na to. Riley zachowuje się z dystansem wobec CJ-a. tylko jak długo może jej się to udawać. gdy mężczyzna śpi w pokoju za ścianą…

Wydawn: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 34.9


ISBN

9788381176620: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/yestem-kobieta-katarzyna-pawlikowska-180242u

Cena:


ISBN

9788381170260: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/everest-odd-harald-hauge-180131u

Cena:


The Night Born

Autor: Jack London

Romance and adventure. the majestic nature and extreme conditions. strong and independent heroes – Jack London’s stories are extremely popular. more than a hundred adaptations of works are known. In a small work. Born in the Night. the author shows how the benefits of civilization are inferior to the forest and to a huge concept called Freedom. A woman who stumbles upon abandoned bags of gold does not become a noble lady with a wardrobe. but leads a small tribe.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Mój raz na zawsze książę

Autor: Caroline Linden

Sophie Campbell postanowiła zostać panią swojego losu. Utrzymuje się z gry w karty. do czego ma nadzwyczajny talent. ale nigdy nie gra o sumy. na których stratę nie mogłaby sobie pozwolić. Jednak kiedy książę Ware proponuje skandaliczną stawkę w grze. nie potrafi odmówić. Jeśli wygra. dostanie pięć tysięcy funtów – dość. by mieć niezależność do końca życia.

Jack Lindeville. książę Ware. wmawia sobie. że przyszedł do klubu Vega tylko po to. by uchronić swego lekkomyślnego brata przed utratą fortuny. ale doskonale wie. że to nieprawda. Nie może oderwać oczu od Sophie i aby ją zdobyć. łamie swoją żelazną zasadę unikania hazardu. Jeśli wygra. chce dostać ją – na tydzień.

Tydzień spędzony z Jackiem może zrujnować resztki reputacji. jakie Sophie jeszcze z

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/178321/epub

1:

:

Cena:przyjaciel wesołego diabła książka, prawo podatkowe mastalski, co cię nie zabije to cię wzmocni, z szynką raz!, peter von danzig, monika sznajderman dzieci, pan lodowego ogrodu ebook, zachowanie po pigułce, podróż autora, czy bóg gra w kości, leczenie ran przewlekłych szewczyk pdf chomikuj, chyłka ekstradycja, transport w łańcuchu dostaw, władysław bartoszewski książki, szustak książka…