Lista życzeń

Lista życzeń

Autor: Devney Perry

Poppy wiedzie szczęśliwe życie z mężczyzną swoich marzeń. I nagle wszystko się zmienia. Ludzie patrzą na nią z litością. szepczą za jej plecami jedno słowo: „wdowa”.

Po kilku latach od tragicznej śmierci Jamiego Poppy odnajduje jego urodzinową listę życzeń i postanawia zrealizować wszystkie marzenia. których jej mąż nie zdążył spełnić – bo. kto wie. może dzięki temu wreszcie otrząśnie się z bólu i odzyska grunt pod nogami?

Jedno z zadań stawia na jej drodze Cole’a – policjanta. który owej pamiętnej nocy przyniósł jej straszną wiadomość o śmierci Jamiego. Cole nigdy nie zapomniał Poppy. Czy to właśnie on obudzi w niej uczucia i pomoże otworzyć nowy rozdział w życiu?

Wydawnictwo: Burda

Cena: 31


ISBN

9788394933616: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-nadcisnienie-otylosc-naturalne-metody-leczenia-tomasz-szmajda-33548u

Cena:


Praca z lustrem. 21 dni. które odmienią Twoje życie

Autor: Louise L Hay

Zasada lustra zakłada. że to. co widzimy w innych jest odbiciem nas samych. Praca z lustrem polega na powtarzaniu pozytywnych afirmacji podczas patrzenia na swoje odbicie. W książce tej znajdziesz trzytygodniowy program odzyskiwania miłości do siebie. Nauczysz się wybaczać sobie i innym oraz kultywować wyłącznie relacje oparte na miłości. Dostrzeżesz w sobie prawdziwego przyjaciela i wyciągniesz wnioski z rozmów z samym sobą. Autorka podpowie Ci. jak pozwolić przeszłości odejść i uwolnić się od wewnętrznego krytyka. Zbudujesz poczucie własnej wartości oraz zaakceptujesz i pokochasz swoje wewnętrzne dziecko. Uwolnisz tkwiący w Tobie gniew i pokonasz irracjonalne lęki. Dzięki medytacjom zniwelujesz też skutki stresu. Dostrzeż w lustrze to. co najlepsze!

Wydawnictwo: Czytelnik

Cena: 32.8


ISBN

9788375068009: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/chichot-losu-hanka-lemanska-244u

Cena:


:

25: https://woblink.com/ebook/dosc-dobre-powody-aby-pozostac-przy-zyciu-matt-haig-justyna-kukian-27202u

Cena:


Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość. która wraca

Autor: Brahm Ajahn

Autor zdradza buddyjskie techniki medytacyjne pozwalające ubogacić życie każdego człowieka. Dzięki jego ponadczasowym poradom uwolnisz się od przymusu przejmowania kontroli nad wszystkimi aspektami życia i odpowiednio ustawisz swoje priorytety. Poprzez medytację wprowadzisz do swojego życia spokój i harmonię. Zaczniesz w pełni doświadczać każdej przeżywanej chwili i przestaniesz żyć przeszłością. jak również tym. co ma dopiero nastąpić. Wśród proponowanych technik Autor prezentuje medytację metta i rozszerzanie miłości na tych. których się kocha i nie tylko. Uda Ci się także wyeliminować blokady. niechęć czy gniew. a zastąpisz je mocą życzliwości. która do Ciebie powróci. gdy będziesz jej najbardziej potrzebował. Buddyjska recepta na lepsze życie.

19.99: https://woblink.com/ebook/skorumpowani-don-winslow-32057u

Cena:epub książki, dębski rynek finansowy i jego mechanizmy pdf, jednak mnie kochaj pdf, buszujący w zbożu audiobook, światło między oceanami zakończenie, niech stanie się światłość, hotelarstwo pdf, powieść szpiegowska, obliczanie dawek leków czekirda pdf, podstawy chemi, justyna kopińska wiek, katarzyna kosior, prawdziwa historia internetu, psychosomatyka pdf, zagrożenia człowieka we współczesnym świecie, janiec farmakologia, na wspolnej peb…