Hurt/Comfort

Hurt/Comfort

Autor: Weronika Łodyga

Artur ma osiemnaście lat i nie wie jeszcze wielu rzeczy. Nie wie. jak zacząć rozmowę z własnym ojcem. gdzie przebywa obecnie jego matka. jakie oczekiwania ma wobec niego koleżanka z klasy i dlaczego Magda. jego przyjaciółka. na siłę próbuje go swatać. Nie wie też. jakim cudem uda mu się zdać maturę z polskiego. skoro nadal myli romantyzm z oświeceniem. a parabola to dla niego wyłącznie wykres funkcji kwadratowej. Za to świetnie wychodzi mu udawanie głuchego. gdy w autobusie zaczepi go ktoś obcy. a to już dobry początek.

Janek wie. czego chce od życia. I nie jest to zaliczenie matury z matematyki. chociaż z pewnością by nie zaszkodziło. Chce brata. który nie ignoruje jego istnienia. mniej żenujących rodziców. a także youtuberów. którzy wrzucają filmiki regularnie i zawsze na czas. I mniej zmechacon

:

Cena:


ISBN

9788380756250: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/moj-ojciec-jest-morderca-rachel-caine-143979u

Cena:


Pusta ziemia

Autor: Bohdan Szymczak

Pionierska wyprawa. mająca na celu eksplorację przestrzeni poza Układem Słonecznym. właśnie dobiega końca. Ekipa badawcza. w której znaleźli się między innymi trzeźwo patrzący na świat inżynier Tom. zapalony naukowiec profesor Thompson i sceptyczna programistka Marta. w końcu wraca na Ziemię. Ale ze względu na różnice czasoprzestrzenne od rozpoczęcia ich eskapady minęły już… siedemset pięćdziesiąt dwa lata. a na ich rodzimej planecie zaszły wielkie zmiany. Czym zaskoczy ich nowa. trudna do zaakceptowania rzeczywistość?

Fascynujące przygody. walka ze śmiertelnym zagrożeniem i namiętności. które mogą pomóc w przetrwaniu najgorszego kryzysu… I niezwykle aktualne pytanie o przyszłość świata. który tylko pozornie jest dobrze nam znany i bezpieczny.

Pusta Ziemi

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 23


EPUB.MOBI

133987: 29.9

https://woblink.com/product-publication/download/133987/epub

:

Cena:


Moje życie jest moje

Autor: Remigiusz Ryziński

Jak wygląda w Polsce seks bez tabu? Od dominacji i swingu. przez kina porno i kluby go-go. po zmysłowe rytuały shibari. „Moje życie jest moje” to opowieść o wolności i pożądaniu wykraczających poza granice konwenansu. Mocna. intymna i szczera. wprowadzająca w doświadczenie ciała i seksu. który pochłania. zawłaszcza. a czasem niszczy. Historia o tym. kim chcielibyśmy być lub kim w swoich najskrytszych marzeniach i fantazjach naprawdę jesteśmy.

Bohaterki i bohaterowie Ryzińskiego pokazują. jak w odważnym seksie objawia się to. co najbardziej ludzkie: namiętność. egocentryzm. zachłanność. a także żarliwa. niekiedy bolesna miłość. I że wyzwolenie seksualne bywa najważniejszym wyzwoleniem życiowym.

Nie ma przecież jednego scenariusza na życie. Jest za to wiele o nim opowieści. Najciekawsze z nich to takie. w których opowiadający mówi: „Moje życie jest moje”. Albo: „Mój seks to ja”.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 23.99bracia krwi, kraina uważności, edukacja żywieniowa prezentacja, słownik polsko – łaciński, sprawa honoru dywizjon 303, tajemnica szczęścia mp3, tia louise, naukowe podstawy nacjokratyzmu, arystofanes chmury pdf, pokrzywa przywraca zdrowie, honoré de balzac książki, słownik ekonomiczny angielski, biblia w literaturze, duma i uprzedzenie fili, w imię boga, wolność emocjonalna, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie audiobook, wykłady feynmana, premiery książkowe 2019…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin