ISBN

ISBN

9788378850182: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/tesknie-za-toba-harlan-coben-zbigniew-a-krolicki-177320u

Cena:


Bankowość emocjonalna

Autor: Ewa Miklaszewska

Technologia budzi emocje. Dobrym przykładem jest AI (artificial intelligence). która od lat jest bodźcem do tworzenia literatury czy filmów z gatunku sciencefiction. Wykorzystanie AI w bankowości oraz cyfryzacja produktów i usług bankowych tworzą nową jakość nie tylko w zakresie wewnętrznej transformacji banków. ale także kanałów i sposobów kontaktów z klientami.

W tym znaczeniu w monografii używany jest termin: bankowość emocjonalna. czyli poddana transformacji cyfrowej. Jej głównym celem jest nie tylko poprawa rentowności. pozycji konkurencyjnej lub bezpieczeństwa banku. ale także dostosowanie się do możliwości. jakie oferuje technologia. często bardziej z powodów intuicyjnych oraz preferencji czy nawyków klientów. niż wymogów ekonomicznych. :

Cena:


Szerlok Holmes i jego przygody. Dziwna posada

Autor: Arthur Conan Doyle

Bezrobotny urzędnik Hall Pyczoft otrzymuje ofertę pracy w dużym biurze maklerskim. Kilka dni przed podjęciem pracy odwiedza go zagadkowy osobnik. przedstawiający się jako Arthur Pinner. proponując zatrudnienie w swojej firmie ze znacznie wyższą płacą pod warunkiem. iż Pyczoft zrezygnuje z poprzedniej oferty. nie informując o tym pracodawcy. Zdziwiony Pyczoft zgadza się znęcony obietnicą wyższych zarobków. W nowej pracy zaangażowany zostaje do zbędnych czynności i mimo dobrej płacy podejrzewa podstęp. bowiem jest jedynym pracownikiem. a firma mieści się w kilku pustych pomieszczeniach. W końcu powiadamia o wszystkim Holmesa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.9


:

:

Cena:


ISBN

9788381174701: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/tamta-dziewczyna-erica-spindler-180224u

Cena:narzeczona na chwilę pdf, filary ziemi ken follett, zmierzch stephenie meyer, halt w niebezpieczeństwie, zarządzanie teoria i praktyka, asa lantz, jezu ty się tym zajmij ebook, wirusologia lekarska, chemia środowiska, pułapka na myszy christie, jutro jak nadejdzie wojna, rubaszny, kamienie na szaniec z opracowaniem, architektura średniowieczna, jedz módl się i kochaj online, co to populizm, jak lepiej myśleć. dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych, recepta na szczęście, kroniki anunnaki, ks. dolindo ruotolo książka pdf, etnologia cieszyn…