Jak wychowywać dziecko?

Jak wychowywać dziecko?

Autor: Maria Molicka

Jak wychowywać dzieci. żeby cieszyły się życiem. miały satysfakcjonujące relacje z innymi. dobrze sobie radziły i osiągały sukcesy?

To pytanie zadają sobie rodzice. opiekunowie i wychowawcy od dawna. Dzieci należy mądrze wspierać. kochać. ale też stawiać im granice. Jak to robić?

Maria Molicka – autorka popularnych i cenionych bajek terapeutycznych. doktor psychologii klinicznej i doświadczona terapeutka – podsuwa w tej książce wiele ciekawych rozwiązań. korzystając z własnego doświadczenia i bogatej literatury przedmiotu.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 24


Składki ZUS – jak na nich zaoszczędzić

Autor: Praca Zbiorowa

Wykonywanie pracy zarobkowej jest związane z ubezpieczeniami społecznymi. które są co do zasady obowiązkowe dla większości grup świadczących pracę. Obciążenia z tytułu składek na poszczególne ubezpieczenia są bardzo wysokie. Przedsiębiorcy mogą jednak wykorzystywać możliwości zmniejszenia tych zobowiązań. stosując obowiązujące przepisy. Istnieje wiele okoliczności. które mogą powodować zmniejszenie kosztów z tytułu oskładkowania. np. korzystanie z innych form zatrudnienia niż umowa o pracę. zwolnienie ze składek ZUS niektórych świadczeń pracowniczych czy korzystanie z różnego rodzaju ulg i refundacji dla poszczególnych grup ubezpieczonych. W czasie epidemii koronawirusa pracodawcy mogą również korzystać z dodatkowych zwolnień składkowyc

:

Cena:


AVENTURAS

Autor: Anaheli Vázquez

“Venezuela” to coś więcej niż tylko ćwiczenia. Oprócz nauki języka poznajemy ciekawe miejsca i zwyczaje panujące w tym kraju. Wenezuela to samo naj! Najwyższy wodospad na świecie. największa łąka. najlepsza kawa. największy wąż. najsmaczniejsze lody? Tego wszystkiego dowiecie się z tekstów zamieszczonych w ebooku. a najważniejsze. że będziecie przy tym uczyć się języka hiszpańskiego. Przyjemne z pożytecznym.

Teksty opracowane są na podstawie prawdziwych przygód autorów “Toros bravos sueltos. czyli podróże pewnego małżeństwa”. Polecamy również ten dwujęzyczny. polsko-hiszpański album.

Seria ebook -ów AVENTURAS wydawnictwa TODO La Mancha to cykl opowiadań skierowanych do osób uczących się języka hiszpańskiego. Dla tych. którzy pragną posz

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6


ISBN

9788382152197: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/strazak-joe-hill-anna-dobrzanska-194558u

Cena:


Tych niewielu. Polscy lotnicy w bitwie o Anglię

Autor: Piotr Sikora

„Nie sądzę. by wynik tej bitwy był taki sam. gdyby nie wspaniałe polskie dywizjony i ich niezrównana waleczność”. gen. Hugh Dowding.

Przybyli. by walczyć za wolność Anglii i swojej ojczyzny. Przybyli. by walczyć z Niemcami. Członkowie Polskich Sił Powietrznych. którzy przedostali się do Wielkiej Brytanii. by latać ramię w ramię z pilotami Royal Air Force. gdy Fighter Command stanęło w obliczu największego ze wszystkich wyzwań – bitwy o Anglię. Wielu polskich lotników dołączyło do istniejących jednostek RAF-u. Utworzyli również własne dywizjony. lecz tylko cztery z nich odbywały loty bojowe podczas bitwy o Anglię: dywizjony bombowe o numerach 300 i 301 oraz dywizjony myśliwskie o numerach 302 i 303. Dywizjony 302 i 303 weszły do czynnej służby w połowie sierpnia 1940 roku w kulminacyjnym momencie bitwy. gdy brytyjskie siły były już niemal na wyczerpaniu. Gwiazda polskich dywizjonów. zaprawionych w boju z Luftwaffe podczas kampanii wrześniowej oraz wojny we Francji. szybko rozbłysła. W bitwie o Anglię wzięło udział 145 polskich pilotów. największa wówczas grupa obcokrajowców w brytyjskim lotnictwie myśliwskim. Sam Winston Churchill pochwalił dokonania „tych niewielu” – pochodzących z wielu krajów lotników. którzy bronili Wielkiej Brytanii.

Wersja elektroniczna zawiera niedostępny w wersji książkowej rozdział z biogramami wszystkich polskich pilotów biorących udział w walce.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 49.9


ISBN

9788382152197: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/strazak-joe-hill-anna-dobrzanska-194558u

Cena:lewandowski wikingowie, anatomia moryś, huxley wyspa, wydawnictwo dowody na istnienie, cs lewis książki, nad niemnem praca, lektura kubuś puchatek, injustice 2 poradnik, ania z zielonego wzgórza test pdf, czarnobyl historia prawdziwa, guillaume musso zjazd absolwentów, oczami radzieckiej zabawki, whitney g niegrzeczny szef, grochola przeznaczeni, orgazm mp3, www e korepetycje net, begin again mona kasten pdf, kliniczna medycyna sportowa pdf, fenomenologia religii…