Fuzja

Fuzja

Autor: Adam Tatur

Nastolatek Kuba Bielenik. dzięki naukowej działalności swojego ojca oraz obsesyjnemu zadurzeniu we własnej siostrze. przez którą od dziecka jest molestowany. odkrywa świat pełen groteskowych wynaturzeń i okrucieństwa. w którym zacierają się granice między zahamowaniami chłopaka. a jego brutalną naturą. Wybawieniem jawi się ucieczka. która finalnie nie przynosi jednak niczego dobrego.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


Dlaczego mamusia przeklina. Rozterki wkurzonej mamy

Autor: Gill Sims

Mija miesiąc za miesiącem. zmieniają się pory roku. ale życie Ellen utknęło w martwym punkcie. Jej małżeństwo przechodzi kolejny kryzys. a dom pogrąża się w chaosie. Syn Peter jest połączony z iPadem jak pępowiną. córka Jane planuje zostać influencerką na Instagramie. a mąż podejrzanie często odwiedza w interesach egzotyczne kraje.

Ellen jednak nie poddaje się beznadziei. podejmuje pracę i jako świetna programistka szybko robi karierę. Już nie martwi się. jak wygląda w spodniach do jogi oraz czy zdoła zgrabnie się podnieść z pufy sako. ma o wiele poważniejszy problem. Nikt nie może odkryć. że wcale nie jest czterdziestoletnią bezdzietną singielką. a matką dwojga nieletnich potworów i żoną faceta. który żyje. by pracować.

Jeśli po lekturze pierwsz

32.99: https://woblink.com/ebook/wino-z-malwina-magdalena-kordel-147761u

Cena:


ISBN

9788381193986: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/kochalem-zydowke-jerzy-justyn-148973u

Cena:


Rosa jak ty to robisz?

Autor: Rosa Pich-Aquilera Roca

W tej książce Rosa Pich. lat czterdzieści siedem. córka Rafaela Picha. legendarnego założyciela Akademii Familijnej. matka osiemnaściorga dzieci. na co dzień pracująca zawodowo na pół etatu. wyjawia nam. jak można być szczęśliwym i świetnie się bawić. niezależnie czy ma się jedno. dwoje. troje. czy… osiemnaścioro dzieci.

Przedstawiając wiele anegdot i zabawnych historii. których uczestnikami są jej dzieci. mąż. przyjaciele. itd. opowiada nam o codzienności swojej rodziny. o wyzwaniach. którym stawiają czoła oraz o cudownej przygodzie. jaką jest życie rodzinne.

Postigo Pich to najprawdopodobniej największa europejska rodzina. Poświęcono jej program dokumentalny BBC „The biggest family in the world” [„Największa rodzina na świecie”]. pojawia się często w różnych mediach w Hiszpanii i na świecie.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Obóz świętych

Autor: Jean Raspail

AŻ TRUDNO UWIERZYĆ!

Autor 40 lat temu przewidział wydarzenia w Europie. które dzieją się na naszych oczach.
Książka odważna. Niesamowicie wizjonerska i prorocza. Aż do bólu niepoprawna politycznie.

I AŻ DO BÓLU PRAWDZIWA

W nękanych głodem i epidemiami krajach Orientu setki tysięcy ludzi opanowują statki. barki i łodzie. Niepowstrzymaną wściekłą falą ruszają ku Europie. Ów barbarzyński potop powoduje. że Europa umiera. Jej mieszkańcy – z nielicznymi wyjątkami – są od dawna sparaliżowani duchowo. moralnie i fizycznie przez ideologię permisywizmu. poprawności politycznej. tolerancji i multi-kulti. Poddają się więc biernie dzikim hordom. Ostatnie bastiony oporu. wierne ideałom cywilizacji chrześcijańskiej. są bezradne. Niemal już nie ma szlachetnych i mądrych elit.

ROZPOCZYNA SIĘ ARMAGEDON

Dlaczego Europa Białego Człowieka biernie poddaje się unicestwieniu i jaką rolę w tym procesie odgrywają media?

UWAGA! POWIEŚĆ TYLKO DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH!

Jean Raspail jest jak latarnia morska. Stara i samotna. ale niezłomna. trwająca mimo naporu nawałnic. Próbuje pokazać drogę żeglującym po coraz bardziej wzburzonym morzu. tym. którzy już nie potrafią marzyć. uświadomić im. gdzie jest port.
Maciej Pawlicki. „wSieci”. 26.01-1.02.2015

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


Kapitał własny spółek kapitałowych jako kategoria prawna i ekonomiczna sprawozdania finansowego

Autor: Ewa Walińska

W literaturze często stwierdza się. że „kapitał” jest pojęciem wieloznacznym. Spotyka się takie określenia. jak: „kapitał trwały”. „kapitał społeczny”. „kapitał ludzki”. „kapitał intelektualny”. Uzasadnia to podjęcie pogłębionej analizy. czym jest kapitał własny jako kategoria ekonomiczna. z uwzględnieniem tego. jakie czynniki go kształtują. według jakich kryteriów może być odnoszony do kategorii normatywnych kapitału zakładowego. zapasowego i rezerwowego oraz zysku na gruncie prawa spółek.

Celem monografii jest wskazanie prawnej i ekonomicznej istoty kapitału własnego. a także zasad jego prezentacji w sprawozdaniu finansowym spółek kapitałowych. Przedstawiono różnice pom

25.83: https://woblink.com/ebook/sztukmistrze-xxi-wieku-miroslawa-zalewska-pawlak-147623u

Cena:stażystka, złodziej snów, andragogika pdf, powieść poetycka byrona, moralia, lev belle aurora, hobbit pdf, skrypt do ćwiczeń z podstaw pielęgniarstwa część ii pdf, wyporzyczyć, sołdat nikulin, panna z mokrą głową pdf, dylemat paris pdf, darmowe książki do czytania, wiedźmin pdf, odprawa posłów greckich audiobook, kuba syndrom wyspy…