Zapach suszy

Zapach suszy

Autor: Tomasz Sekielski

„Zapach suszy’ jest pierwszą częścią trylogii pt. ‚Susza’. W Warszawie dochodzi do krwawego zamachu terrorystycznego. jest wiele ofiar. Kilka miesięcy wcześniej w małym. sennym miasteczku na Kujawach samobójstwo popełnia proboszcz. Śledztwo prowadzi zdegradowana prokurator Agnieszka Ossowska. kobieta będąca na życiowym zakręcie. Co łączy te dwie sprawy? Odpowiedź nie jest ani prosta. ani oczywista. Szukając jej. czytelnik trafia do mrocznego świata handlarzy „żywym towarem”. mafijnych układów i interesów. w których przeplatają się nazwiska ludzi polityki. biznesu oraz kościoła. W tym świecie nic nie jest czarno-białe. Można odnieść wrażenie. że „Zapach suszy” to historia. która może się wydarzyć naprawdę… a może się już wydarzyła?

Wydawnictwo: Od desk

Cena: 29.9


Peter and Wendy

Autor: James Matthew Barrie

Język angielski

Poziom B1

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Peter and Wendy przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Peter and Wendy dostępne na poltext.pl/pobierz

C

36.2: https://woblink.com/ebook/przyszlosc-umyslu-dazenie-nauki-do-zrozumienia-i-udoskonalenia-naszego-umyslu-michio-kaku-12417u

Cena:


Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek?. Liczba Dunbara i inne wybryki ewolucji

Autor: Robin Dunbar

Książka wybitnego antropologa. w której każdy znajdzie coś dla siebie. Robin Dunbar zabiera nas w podróż w świat ewolucji. naukowych odkryć i psychologii. Wyjaśnia m.in. dlaczego monogamiście potrzebny jest większy mózg. dlaczego warto kupić nowy garnitur na rozmowę o pracę. jak interpretować ogłoszenia matrymonialne. ryzyko igrania z mechanizmami ewolucji oraz ilu maksymalnie przyjaciół możemy zdobyć w ciągu całego życia.

To prowokacyjna i pobudzająca wyobraźnię lektura. obowiązkowa dla wszystkich. którzy chcą zrozumieć. dlaczego ludzie zachowują się tak. jak się zachowują – i co to znaczy ‚być człowiekiem’.

Zabawna i pouczająca książka. Obejmując imponujący zakres tematów i dyscyplin naukowych. Dunbar eksploruje sposoby. przez które nasze mózgi kontrolują każdy aspekt naszego życia społecznego (niespodzianka – jesteśmy znacznie mniej skomplikowani. niż nam się wydaje). Nasze potrzeby. preferencje i podobieństwa są wypadkową tego. czym – a nie kim – jesteśmy. Pełna ciekawych faktów i naznaczona niepodrabialnym stylem autora. książka Dunbara to fascynujący wykład. którego większość czytelników nie chciałaby przegapić. – „Publishers Weekly”

Autor przemawia z pozycji autorytetu i uwodzi nas swoim stylem tak. jak może to robić tylko wytrawny gawędziarz. – „New Scientist”

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 49.9


ISBN

9788378357223: Wydawnictwo

Format

24.85: https://woblink.com/ebook/podziemia-joanna-pyplacz-145228u

Cena:


Poradnik szczęśliwej singielki

Autor: Klaudia Klara

Dlaczego ona ma chłopaka. a Ty nie?

Gdzie i jak szukać tego jedynego?

I jak być szczęśliwą singielką?

Wspaniała. piękna i mądra Singielko. czas zawalczyć o własne szczęście! Świat jest duży i daje mnóstwo możliwości. Wyciągnij rękę po swoje. Siostra Klaudia da ci kilka niezawodnych wskazówek. jak być szczęśliwą singielką!

#YOLO #GIRLPOWER #SINGIELKAWWIELKIMMIEŚCIE

Dzięki tej książce poznasz wady facetów. zalety singielek. zainspirujesz się pewnością siebie Beyonce i pociągającym uśmiechem Shakiry. Pójdziesz na dziesięć nieudanych randek i zastosujesz genialny patent na podryw. A jeśli przystojniak o bystrym umyśle i stalowych mięśniach znajdzie się koło Ciebie. nie przeoczysz go!

Zdobęd

:

Cena:adam biernat, jak sprawić by dziewczyna za tobą szalała, encyklopedia gender, wlam sie do mozgu pdf, buszujący w zbożu ebook, porady ma zdrady, matura z języka polskiego ustna, książka szadź, controlling pdf, dzień szakala, piotr załęski, joanna pac, szmaglewska seweryna, terapia wisceralna książka, strzałkowska wiersze, jarosław grzędowicz azyl, chemia bionieorganiczna…