Inteligencja emocjonalna w działaniu

Inteligencja emocjonalna w działaniu

Autor: Bariso Justin

Spraw. by emocje działały na twoją korzyść. a nie przeciwko tobie.

W dzisiejszych czasach wysoki iloraz inteligencji emocjonalnej. czyli EQ. jest nam potrzebny jak nigdy wcześniej.

Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z inteligencji emocjonalnej w kontaktach z bliskimi. ze współpracownikami i w innych relacjach. Dowiesz się m.in.. jak utarte myśli i nawyki wpływają na emocje. jak inni ludzie mogą wykorzystywać twoje uczucia. by tobą manipulować. i jak się przed tym bronić. Znajdziesz tu także zestaw praktycznych narzędzi i ćwiczeń. które pomogą ci zostawić za sobą dawne urazy i stać się w pełni sobą.

Wciągająca lektura wykorzystująca wiedzę na temat naszych zachowań emocjonalnych i pokazująca. jak zaprząc tę wiedzę do działania. – Dr Hendrie Weisinger. autor Inteligencji emocjonalnej w biznesie.

Inteligencja emocjonalna w działaniu bije na głowę inne poradniki – prowokuje do myślenia oraz pokazuje. jak stać się lepszym przywódcą… i lepszym człowiekiem. – Jeff Haden. autor książki Mit motywacji.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Sztuka spania i wstawania

Autor: Mateusz Karbowski

Czy to możliwe. aby spać krócej. zyskiwać 4 godziny dziennie i tryskać energią przez resztę dnia?

Odpowiedź jest prosta: TAK! Cały sekret polega nie na długości. lecz na jakości snu. Dzięki tej książce dowiesz się. że jakiekolwiek problemy z zasypianiem i wstawaniem związane są z tym. że najzwyczajniej w świecie brakuje nam wiedzy nt. tego. jak spać. wysypiać się i tryskać energią w ciągu dnia.

[Opinia]

Sama. choć nie mam kłopotów z zasypianiem. dzięki lekturze tej książki. poprawiłam efektywność snu. W ciągu dnia muszę być wyspana i wypoczęta. co nie zawsze udawało mi się osiągnąć. Ponieważ nie wierzę nikomu „na słowo”. sprawdziłam wiedzę na własnej skórze. Teraz z czystym sumieniem mogę ją polecić. bo postępując zgodnie z regułami opisanymi w „S

21.9: https://woblink.com/ebook/prawa-sukcesu-tom-xiii-i-tom-xiv-napoleon-hill-184785u

Cena:


ISBN

9788393458219: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/blogoslawienstwo-ma-moc-karol-sobczyk-adam-szustak-184723u

Cena: Adam Szustakjózef nizioł, gospoda pod bocianem, kosmiczne rozterki, inwestycje i nieruchomości, krąg bernard minier, telewizja sniadaniowa, interesuje speleologa, severski audiobook, postępowanie administracyjne testy z odpowiedziami, gorzka chwała, atlas anatomiczny pdf, ojciec chrzestny mp3, ebook pdf, ta która musi umrzeć mobi chomikuj, cialdini wywieranie wpływu na ludzi, shadow of tomb raider poradnik, kownacka ta od plastusia, sztuka kochania. historia michaliny wisłockiej download, mrożek śpiąca królewna…