Startupy

Startupy

Autor: Skala Agnieszka

Autorka. podejmując pioniersko na gruncie naukowym problematykę triady: startupy – zarządzanie – edukacja z pozycji poznawczych. badawczych i aplikacyjnych. odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na naukowe podejście do zjawiska startupów. które są emanacją rewolucji cyfrowej i gospodarki opartej na innowacjach.

Zwraca uwagę na ważne zjawisko ekonomiczne. jakim jest pojawienie się tej nowej formy organizacji. analizuje i systematyzuje zjawiska temu towarzyszące oraz wskazuje podstawy do dalszych prac w tym zakresie.

„Monografia stanowi ciekawą analizę zjawiska o fundamentalnym znaczeniu we współczesnej gospodarce i społeczeństwie. jakim są młode innowacyjne firmy. które autorka definiuje jako startupy. Na temat tego typu firm i ich przełomowej roli w gospodarce istnieje bogata liter

50: https://woblink.com/ebook/startupy-skala-agnieszka-148129u

Cena:


Polskie piwo

Autor: Marcin J. Szymański

Bez wątpienia największym wynalazkiem ludzkości jest piwo. No. koło też jest ważne. ale nie pasuje do pizzy…
Dave Barr – laureat Nagrody Pulitzera

Opowiemy o ulubionym trunku Polaków. o jego historii. sposobach warzenia i wpływie na historię Europy i Polski. W książce znajdziecie anegdoty. przepisy i całkiem poważne komentarze historyczne. Głównym bohaterem książki jest piwowarstwo. które przez wieki podlegało licznym przeobrażeniom. było przedmiotem wysiłków miłośników i smakoszy. ale też obszarem wielkich oszustw. Toczono o nie spory polityczne. a czasem odbierano mu wolność ustawami. A mimo wszystko branża ocalała i znowu polskie piwo podbija obce rynki.

Zapraszamy w podchmieloną podróż przez stulecia.

Żaden kraj tak naprawdę się nie liczy. jeżeli nie ma własnego piwa i własnych linii lotniczych. Można też mieć dobrą własną drużynę piłkarską i jakąś broń masowego rażenia. ale dobre piwo to podstawa.
Frank Zappa

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


ISBN

9788366140332: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/czarownice-jan-dzierzgowski-schiff-stacy-147771u

Cena:molicka bajkoterapia, nowe oblicze greya pobierz, słownik łaciński pdf, upadek komunizmu w polsce krótko, zabić drozda, słownictwo niemieckie do matury pdf, 1000 słów angielski pobierz, margaret mazzantini, król edyp opracowanie, szczęśliwy mózg pdf, podstawy seksuologii pdf, 5 minut dla kręgosłupa, zumbach ostatnia walka, ebooki do pobrania…