ISBN

ISBN

9788381257725: Wydawnictwo

Format

41: https://woblink.com/ebook/instytut-stephen-king-rafal-lisowski-161658u

Cena:


Sekretne życie arabskich kobiet

Autor: Katherine Zoepf

Katherine Zoepf. amerykańska dziennikarka. przedstawia muzułmanki z zupełnie innej strony. Pokazuje. że pod burkami i hidżabami kryją się silne i odważne kobiety. którym niestraszny skostniały patriarchat. Autorka wiele lat mieszkała w Syrii i Libanie. gdzie była świadkiem licznych walk o prawa kobiet. Strona po stronie opisuje postępującą emancypację muzułmanek. które dzięki swojemu uporowi i woli walki osiągają upragnioną wolność w życiu i pracy.

„Sekretne życie arabskich kobiet” to opowieść o krajach arabskich widzianych oczami kobiet. Ta szczera i ważna książka pozwala lepiej poznać zmieniające się kraje arabskie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie

Cena: 29.9


Arabska żona

Autor: Tanya Valko

Wstrząsająca historia Polki. która poślubiła muzułmanina.

Kiedy Dorota. uczennica szkoły średniej. poznaje Ahmeda. zakochuje się w nim bez pamięci. Jej najbliższe otoczenie nie kryje swojego negatywnego nastawienia do tego związku. mimo to młodzi spotykają się dalej – dziewczyna zachodzi w ciążę. w końcu biorą ślub. Po pewnym czasie wyjeżdżają do jego rodzinnej Libii. Tam ukochany pokazuje swoje prawdziwe oblicze – znika na całe dnie z domu. jest chorobliwie zazdrosny. nie stroni od rękoczynów. Dorota. zaślepiona miłością. nie zdaje sobie sprawy. że mąż jest zagrożeniem dla niej i jej córeczek. Orientuje się niestety. kiedy jest już za późno.

‚Arabska żona’ to rezultat ponad dwudziestoletnich kontaktów pisarki z krajami muzułmańskimi. efekt studiów i badań. doświadczeń własnych

31.9: https://woblink.com/ebook/kiedys-sie-odnajdziemy-gabriela-gargas-160477u

Cena:rozwój mowy dziecka literatura, czarna magia nauka, nie pozwolisz żyć czarownicy, cienie wojciech chmielarz, nauczyciel tańca pdf, z narodzeniem jezusa było tak, właśnie dziś, manasterski, www pamietniknastolatki pl, magiczne drzewo ebook, książka ten dzień pdf za darmo, wieszać każdy może pdf, wykluczenie społeczne pdf, żeromski rozdziobią nas kruki wrony, mnemotechniczny…