Wady mężczyzn

Wady mężczyzn

Autor: Dodziuk Anna

Czy mężczyźni mają jakieś wady? Zapewne większość kobiet odpowie. że tak. Ale jakie to są wady? Czy można generalizować i przyporządkowywać zespół takich a nie innych cech danej płci? Oczywiście że można! Autorka właśnie to robi. pisząc o tym z przymrużeniem oka. równocześnie nie lekceważąc tematu. Reprezentuje. co oczywiste. kobiecy punkt widzenia. będąc jawnie nieobiektywną. ale zachowując przy tym konieczny poziom realizmu.

Są również i tacy. którzy powiedzą. że mężczyźni żadnych wad nie mają. Zapewne będą to w większości sami Panowie. nie mający sobie nic do zarzucenie. Oni również. a może i w szczególności właśnie oni powinni tej tą książkę przeczytać… i to kilkukrotnie.

Wydawnictwo: XAUDIO

Cena: 19.9


ISBN

9788393585502: Wydawnictwo

Format

99: https://woblink.com/ebook/prawo-energetyczne-slawomir-turkowski-206728u

Cena:irena kamińska-radomska, oczy wilka alicja sinicka chomikuj, składnia języka polskiego, szadź brejdygant, samotne wilki, słownik ukraińsko polski, pamela druckerman, dwadzieścia sześć, oczy uroczne, biblia nowe przymierze, książki za darmo, mikroekonomia varian pdf, język angielski dla początkujących pdf, gettin english rozmowa kwalifikacyjna…