Nova. 2: Soki – Erotic noir

Nova. 2: Soki – Erotic noir

Autor: Silver Emma

Nova nie zaprzestaje poszukiwań dwóch mężczyzn. którzy okradli jubilera i wsadzili ją za kratki za przestępstwo. którego nie popełniła. Dzień po dniu przegląda nagrania z kamer ochrony przekonana. że coś jej umknęło. Jakiś drobny szczegół. który mógłby jej coś podpowiedzieć. Nowa sprzedawczyni w jej dawnym miejscu pracy. piękna Elvira. pomaga jej rozwikłać zagadkę. Może ona wie coś. czego Nova nie wie? Okazuje się. że Elvira może ją niejednego nauczyć. nie tylko w kontekście rabunku… Czy Nova dowie się prawdy? i co będzie musiała zrobić. żeby do niej dotrzeć?

To drugi odcinek serii o Novie. Soki to nowela z gatunku erotic noir – trzymająca w napięciu fikcja z elementami erotyki.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Plotkara: Wejście Carlsów 3: Daj mi szansę

Autor: Cecily von Ziegesar

Trzecia część serii ‚Plotkara: Wejście Carlsów’.

Matka trojaczków nieoczekiwanie spotkała byłego ukochanego. co jest dużym zaskoczeniem dla jej córek i syna. Każde z nich staje tymczasem przed odmiennymi wyzwaniami oraz nadziejami. Owen spotyka się z Kelsey. do niedawna dziewczyną przyjaciela. Baby. pod groźbą wydalenia ze szkoły. zostaje skierowana na terapię. a Avery z trudem odnajduje się na stażu w prestiżowej firmie.

Młodzieżowa książka o bardzo zamożnych nastolatkach. którzy potrafią czuć się zagubieni oraz nieszczęśliwi. Zaintrygowani flirtem i romansami poszukują jednak romantyzmu. a pod pozorami zblazowania skrywają tęsknotę za miłością.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


Zemsta

Autor: Bolesław Prus

„Zemsta” to utwór autorstwa Bolesława Prusa. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej literatury pozytywizmu i współtwórcy realizmu.

O przewidzianych na rok 2008 obchodach stulecia niepodległości Polski:“Więc przede wszystkim pomyśleli Polacy. że nie ma co nazywać się przedmurzem chrześcijaństwa. nie ma co wspominać zwycięstwa pod Grunwaldem. odsieczy wiedeńskiej. wąwozów Somosierra. miniona bowiem sława tyle jest warta. ile chleb zjedzony w roku zeszłym. Następnie Polacy oduczyli się wykrzykiwać na cały głos. co to oni mają zamiar zrobić i co to oni kiedyś zrobią – przekonali się bowiem. że to nikogo nie trwoży. ich samych zaś ośmiesza i przynosi szkody realne.”

 Bolesław Prus (Aleksander Głowacki herbu Prus; 1847-1912) – polski powieściopisarz. nowelista. felietonista. pub

17.9: https://woblink.com/ebook/soszka-karpinska-morek-ewelina-201168u

Cena:łukasz srokowski, napraw się, uczucia pozytywne, ja inkwizytor sługa boży, olga tokarczuk pdf, uporządkowane, without merit chomikuj, efekt lucyfera książka, rozdarta zasłona, treger, wędkarstwo spławikowe porady, kamienie na szaniec cała książka audiobook, ginekologia bręborowicz, nieznośny milioner pdf, piotr prusinowski, sztuka kochania wisłocka pobierz pdf, enfp typ osobowości…