ISBN

ISBN

9788366553163: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/swiezy-krzysztof-cieslik-nico-walker-194551u

Cena:


Zarzewie wojny

Autor: David Weber

Kolejny tom serii o losach Honor Harrington

Kontradmirał Michelle Henke powraca z niewoli przywożąc propozycję rozmów pokojowych od Republiki Haven. Aby nie złamać warunków swego uwolnienia. Henke obejmuje dowództwo 10. Floty RMN stacjonującej w Gromadzie Talbott. Na pozorrnie spokojnych rubieżach królestwa trafia w środek coraz bardziej zażartego konfliktu z międzynarodowym syndykatem przestępców znanym jako Manpower. Syndykat coraz aktywniej dąży do wyrzucenia z tego regionu floty Królestwa Manticore. stanowiącej największe zagrożenie dla lukratywnego handlu niewolnikami.

David Weber to jedna z największych gwiazd światowej fantastyki. znany przede wszystkim z doskonałych cykli militarnej sf (Honor Harrington. Starfire). Łączny nakład jego książek przekroczył już 7 milionów egzemplarzy. a aż 14 tytułów trafiło na listę bestsellerów New York Timesa.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Dragon’s Lair

Autor: Chantal Fernando

Pierwszy tom bestsellerowej serii z seksownymi bikerami z klubu motocyklowego Wind Dragons!

Faye zna Deksa od najmłodszych lat. Był jej sąsiadem i troszczył się o nią bardziej niż oziębli rodzice. którzy mieli same wymagania i nie potrafili dać córce odrobiny miłości. Dziewczyna już wtedy podkochiwała się w Deksie. jednak ostatecznie związała się z jego bratem Erikiem.

Minęły lata. Faye jako studentka prawa bardzo dużo czasu poświęca nauce. Gdy pewnego dnia przypadkowo nakrywa swojego chłopaka na zdradzie. okazuje się. że jej związek był tylko złudzeniem. Zdesperowana i zraniona jedzie do baru. w którym spotykają się niebezpieczni i nieobliczalni motocykliści. I tam pierwszy raz od dawna widzi Deksa.

Dex nie przypomina już mężczyzny z jej nastoletnich lat. Teraz jest wiceprezydentem klubu motocyklowego z wytatuowanym na plecach wielkim smokiem.

Faye ulega ukrytym pragnieniom i spędza z Deksem noc.

Od tej pory jej życie całkowicie się zmieni.

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena: 29.99


ISBN

9788381953726: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nowy-podarunek-krystyna-mirek-197749u

Cena:


Zazdrość albo płoń. Oslo. płoń

Autor: Johanna Frid

Zazdrość. Skandynawia. kobiecość i Instagram to główne tematy tej opowieści. która podbiła Szwecję!

Ta książka zdobyła Nagrodę Kulturalną przyznawaną przez prestiżowy szwedzki dziennik „Dagens Nyheter”!

 

Johanna jest dziewczyną Emila. Pewnego dnia dowiaduje się przypadkowo. że Emil zamierza spotkać się ze swoją poprzednią sympatią. To zdarzenie wywołuje w Johannie lawinę domysłów. obaw i złości.

Tłem tej niezwykłej historii są wzajemne relacje mieszkańców trzech skandynawskich krajów: Szwecji. Danii i Norwegii.

 

Najważniejsza (i najlepsza) powieść jesieni o zakazanych emocjach i człowieczeństwie.

„Psykologi”. Dania

 

Dzięki jej niezłomnemu poszukiwaniu prawdy i w

29.9: https://woblink.com/ebook/sekret-bodyguarda-maciejewska-marta-197754u

Cena:


Express Méditerranée. czyli podróż po Morzu Śródziemnym i okolicach

Autor: Jacek Pałasiński

„Express Méditerranée” to podróż wśród narodów i kultur wyrosłych wokół Morza Śródziemnego. Podróż po obszarach i epokach pełnych fascynujących postaci: geniuszy i zbrodniarzy. fałszywych bożków i sług bożych. Podróż do Jerozolimy prze Ateny do Lizbony. z częstymi wypadami do Warszawy. Podróż po historii szlakami nieprzetartymi. a w każdym razie niecodziennymi i pasjonującymi.

Jacek Pałasiński. dziennikarz. pisarz. autor setek reportaży. filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych. realizowanych w kilkudziesięciu krajach świata. Przez 30 lat mieszkał we Włoszech.

Wydawnictwo: eLitera

Cena: 19.9oto człowiek, pajączek na rowerze pdf, teksty źródłowe historia liceum, the disaster artist henry, konflikt kaszmir, wilno przewodnik pdf, august zalewski, harry potter i czara ognia ebook, dyrektorium duszpasterstwa rodzin, wykłady z anestezjologii machała pdf, rachunkowość finansowa książka, murphy pdf, wyśpij się, poza schematem. sekrety ludzi sukcesu – malcolm gladwell, ekstaza gabriela pdf, arabska krucjata pdf, socjologia książki pdf, boze igrzysko, ryder la casey pdf, monika sznajderman dzieci, szczęście diabła pdf…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin